SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Převleky

 

Druhá sezóna

201 - In My Time Of Dying

Elroy McGillicutty

Elroy McGillicutty je jméno na pojištěnecké kartě, kterou dává v nemocnici John Samovi. Pojištění by mělo zahrnovat i jeho dva syny.

202 - Everybody Loves A Clown

Cirkusáci

Při setkání s panem Cooperem mu Sam s Deanem tvrdí, že v minulém roce pracovali u cirkusu v Texasu. Po několika Cooperových dotazech je ovšem jasné, že lžou.

203 - Bloodlust

Novináři

Ve snaze získat co nejvíce informací o obětech s useknutými hlavami a o mrzačení dobytka se bratři vydávají před šerifem za reportéry Weekly World News.
Asistenti v márnici

Aby si mohli prohlédnout oběť s useknutou hlavou, obléknou si Sam s Deanem bílé pláště a vydávají se za asistenty doktora Dorkina.

204 - Children Shouldn't Play With Dead Things

Přátelé Angely Masonové

Profesoru Masonovi se bratři přestaví jako Angeliny přátelé a tvrdí, že mu přišli vyjádřit svoji soustrast.
Angelin bratranec

Dean se vloupe do Angelina bytu a když ho tam překvapí její spolubydlící, vydává se za jejího bratrance Alana Stanwicka. Ve skutečnosti je Alan Stanwick komediální herec z 80. let.
Poradci v žalu

Sam s Deanem se představí Nealovi jako poradci v žalu, které zaměstnává místní vysoká škola. Tvrdí mu, že se přišli ujistit, jestli je v pořádku.

205 - Simon Said

Právnící

Bratři hledají Andyho Gallaghera a vydávají se za právníky jeho pratety Lity, která zemřela a vzpomněla si na něj ve své poslední vůli.

206 - No Exit

Zájemci o byt

Byl to nápad Jo, které představila majiteli domu Edovi Deana jako svého přítele a Sam jako jeho kamaráda. Tvrdila, že hledají byt k pronajmutí.

207 - The Usual Suspects

Známí Tonny Gilese

Sam tvrdí detektivu Dianě Ballardové, že jeho otec a Tonny Gilese byli staří přátelé, kteří spolu sloužili v armádě. S bratrem ho znali od dětství, a proto hned jak se doslechli o jeho smrti, rozjeli se navštívit Karen.
Vyšetřovatelé pojišťovny

Při návštěvě Karen Gilesové se bratři vydávají za zaměstnance pojišťovny, kteří přišli prověřit smrt jejího manžela.

208 - Crossroad Blues

Novináři

Při vyšetřování smrti Seana Boydena se Sam s Deanem vydávají za reportéry Architectural Digest, který připravuje cenu pro zesnulého Seana.
Pracovníci kontroly zvířat

Bratři se vydávají za zaměstnance kontroly zvířat a prověřují stížností na velkého nebo černého psa. Od od služebné doktorky Sylvie Pearlmanové se dozvědí, že její zaměstnavatelka, která viděla a slyšela velkého černého psa, před dvěma dny odjela.

209 - Croatoan

US Marshals

Při svém prvním setkání s Markem se bratři vydávají za US Marshals, kteří se jmenují Billy Gibbons a Frank Beard. Tuto identitu pak používají i při dalším vyšetřování ve městě. Skuteční Billy a Frank jsou členové kapely ZZ Top.

210 - Hunted

Scottův spolužák

Při pátrání po dalších vyvolených dětech Sam navštíví otce Scotta Carey, kterému se představí jako Scottův kamarád ze střední školy.
Pacientka

Aby se dostal ke Scottovým lékařským záznamům, přemluví Sam Evu, aby zabavila doktora tím, že se bude vydávat za jeho novou pacientku.

211 - Playthings

Obchodníci se starožitnostmi

Pro přihlášení v hotelu Dean použije kreditní kartu se jménem Mahagov. Susan i Sherwine považují bratry za obchodníky se starožitnostmi.

212 - Nightshifter

Agenti FBI

Aby získali informace od zaměstnanců klenotnictví, vydávají se bratři za agenty FBI.
Agenti FBI

Za agenty FBI se Sam a Dean vydávají také před Ronaldem Resnickem. Na průkazech, které mu ukazují, jsou jména Han Solo a Jacka Ryan. Ve skutečnosti jsou Han Solo jeden z hrdinů Hvězdných válek a Jack Rayn je postava z knihy Toma Clancyho.
Pracovníci Securiserve Guard Service

Do banky se bratři dostanou jako zaměstnanci Securiserve Guard Service. Aby získali přístup k bezpečnostním kamerám, tvrdí, že přišli prověřit monitorování banky.
Členové SWAT

Sam a Dean se převléknou za příslušníky SWAT, aby mohli uniknout z banky.

213 - Houses of the Holy

Zaměstnanec psychiatrie

Aby si mohl promluvit s Glorií, vydává se Sam za zaměstnance psychiatrie. Glorie zavraždila universitního knihovníka Carla Gullyho, protože ji to přikázal anděl.
Noví farníci

Sam a Dean navštíví kostel Panny Marie andělské a tamnímu faráři tvrdí, že se právě přistěhovali s Premontu v Texasu a mají zájem o vstup do jeho farnosti.

214 - Born Under a Bad Sign

Richard Sambora

Sam posedlý Meg se zapsal v motelu jako Richard Sambora (čož je kytarista od Bon Joviho).
Starostlivý otec

Dean snažící se nechat aktivovat GPS v Samově mobilu se do telefonu vydává za otce, jehož diabetický syn odešel na koncert Justina Timberlaka a zatím se nevrátil domů.

215 - Tall Tales

Zaměstnanci firmy Ohio Connect DSL

Bratři se vydávají za zaměstnance firmy rozvádějící kabely po budově univerzity, aby se dostali do kanceláře mrtvého profesora.

217 - Heart

Detektiv

Sam, který se snaží zjistit informace o zavražděném Natu Mulliganovi, se v márnici vydává za detektiva.
Detektivové

Sam a Dean se před Madison vydávají za detektivy Landise a Danteho. Joe Dante a John Landis jsou režiséři hororových filmů a oba dva natočili i filmy o vlkodlacích.

218 - Hollywood Babylon

P.A.

Sam s Deanem se vydávají za P.A. (osobní asistenty) při natáčení hororového filmu, aby vyšetřili záhadné nehody, ke kterým tam dochází.
Fanoušek Gerarda St. Jamese

Při návštěvě Gerarda St. Jamese, kterého najal producent filmu, aby předstíral, že je Frank Jaffe, mu Dean řekne, že je jeho fanoušek (ovšem možná jím skutečně je, když věděl, kde všude hrál).

219 - Folsom Prison Blues

Zloději

Sam a Dean se vloupají do muzea, aby mohli být zatčeni a zavřeni do věznice.

220 - What Is, And What Should Never Be

Student

Aby zjistil nějaké informace o džinech, vypraví se Dean na Kansaskou univerzitu, kde profesorovi tvrdí, že je jeho student a zbožňuje jeho přednášky.

221 - All Hell Breaks Loose (1)

D. Hasselhoff

Když chce Andy po Samovi něco, čeho se Dean dotknul, vytáhne Sam z kapsy účet, který Dean podepsal jako D. Hasselhoff. David Hasselhoff hrál v seriálech Knight Rider a Pobřežní hlídka.

 

Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S14e20):
Příští epizoda