SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Převleky

 

Třetí sezóna

301 - The Magnificent Seven

Bobby - právník

Bobby se vydával za právníka z kanceláře okresního prokurátora, aby si mohl promluvit se ženou, která vraždila kvůli botám.

302 - The Kids Are Alright

Vyšetřovatel pojišťovny

Sam se vydává za vyšetřovatele pojišťovny, aby prověřil podivná úmrtí v komunitě v Morning Hill.
Siegfried Houdini

Když chce Dean dostat Lisu a Bena do bezpečí, posílá je do Disneylandu a dává Lise kreditní kartu na jméno Siegfried Houdini. Jméno Siegfried Houdini je složeno ze jmen dvou slavných iluzionistů Siegfrieda Fischbachera a Harry Houdiniho
Policejní velitel

Jako policejní velitel Phil Jones se Sam představil do telefonu, když se snažil zjistit nějaké informace o matčiných přátelích.

303 - Bad Day at Black Rock

Edgar Casey

Pod jménem Edgar Casey si pronajal John skladiště poblíž Buffala. Když mu pronajímatel volá o tom, že skladiště bylo vykradeno, tvrdí Sam do telefonu, že on je Edgar Casey. Edgar Casey byl americký jasnovidec a léčitel.
Policie

Při hledání ukradené skříňky prokletí vtrhnou Sam s Deanem do Grossmanova bytu a tvrdí, že jsou od policie.
Bela Lugosi / Kary

Bela Lugosi je jméno, které použila Bela, když si najímala zloděje (Bela Lugosi byl herec, který hrál např. Draculu). Kary si říkala jako číšnice, když ukradla chlapcům zaječí pacičku.

304 - Sin City

Agenti pojišťovny

Bratři se vydávají za agenty pojišťovny, aby zjistili podrobnosti o sebevraždě, ke které došlo v místním kostele.

305 - Bedtime Stories

Detektivové

Sam a Dean se vydávají za detektivy z oddělení okresního šerifa. Říkají si Plant a Page. Robert Plant a Jimmy Page byli oba členy skupiny Led Zeppelin.

306 - Red Sky At Morning

Detektivové

Při rozhovoru se slečnou Caseovou se bratři vydávají za detektivy z oddělení okresního šerifa. Když ovšem slečna Caseová prohlásí, že pracují s Alex, Dean okamžitě souhlasí.
Alex

Pod tímto jménem Bela prodává starým dámám amulety a "zprostředkovává" jim rozhovory s duchy. Představila se tak i slečně Caseové.
Novinářka

Bela se vydává za novinářku a vyptává se pana Warrena na podrobnosti smrti jeho bratra.
Detektivové

Bratři předstírající, že jsou detektivové, ukončí Belin rozhovor s Warrenem a začnou se ho sami vyptávat na loď, kterou před bratrovou smrtí oba viděli.
Manželé

Dean a Bela se na večírku pořádaném v muzeu Sea Pines vydávají za manžele.

307 - Fresh Blood

Agenti FBI

Gordon a Kubrick se v nemocnici při výslechu napadeného muže vydávají za agenty FBI.

308 - A Very Supernatural Christmas

Agenti FBI

Bratři se v průběhu epizody dvakrát vydávají za agenty FBI. Poprvé při rozhovoru s manželkou zmizelého Mika Walshe a podruhé při rozhovoru s paní Caldwellovou, jejíž manžel také zmizel.
Přátelé Walshových

V obchodě, kde se Sam a Dean snaží zjistit původ adventních věnců, tvrdí jeho majiteli, že jsou přátelé rodiny Walshových.

309 - Malleus Maleficarum

Agenti CDC

Při rozhovoru s panem Duttonem se Sam s Deanem vydávají za agenty CDC (Středisko pro kontrolu nemocí).
Detektivové

Elizabeth se Sam a Dean představí jako detektivové Bachman a Turner. Jména jsou převzata od kanadské rockové skupiny Bachman-Turner Overdrive, kterou tvoří tři bratři Bachmanovi a Fred Turner.

310 - Dream a Little Dream of Me

Pan Snyderson

Toto jméno uvedl Bobby jako jméno svého nejbližšího příbuzného, je u něj uvedeno Deanovo telefonní číslo.
Detective Robert Plant

Při zjišťování informací o smrti doktora Waltera Gregga a také toho, co se stalo Bobbymu, se Dean vydává za detektiva. Jméno Robert Plant sice není nikde přímo zmíněno, ale je možné ho přečíst z průkazu, kterým se Dean prokazuje. Robert Anthony Plant byl členem skupiny Led Zeppelin.

311 - Mystery Spot

Novináři

Při rozhovoru s majitelem Mystery Spot se bratři vydávají za novináře.

314 - Long Distance Call

Detektivové

Při rozhovoru s vdovou po Benu Warersovi se Sam s Deanem vydávají za detektivy.
Pánové Campbell a Raimi

Při identifikování telefonního čísla, které Sam objevil na displeji telefonu v domě Warersých, se bratři vydávají za pány Campbella a Raimiho z ústředí. Sam Raimi a Bruce Campbell jsou tvůrci hororu The Evil Dead.
Zaměstnanec telefonní společnosti

Sam se při obcházení domů, do kterých volalo tajemné telefonní číslo, a tvrdí o sobě, že je zaměstnanec telefonní společnosti.
Herman Munster

Jméno, které má Dean uvedeno ve svojí hlasové schránce. Herman Munster je otec z komediálního seriálu o rodině příšer z 60. let - The Munsters.

315 - Time Is On My Side

Policisté

Sam a Dean vydávají za policisty jednak při návštěvě márnice, tak i při rozhovoru s mužem, kterému byly ukradeny ledviny.
Mina Chandler

Mina Chandler je jméno, pod kterým se představila Bela Rufusy Turnerovi. Ve filmu Dracula z roku 1931, ve kterém hraje Bela Lugosi (toto jméno Bela použila v díle 303) Draculu, hraje Minu Helen Chandler.
Bela

Pravé Belino křestní jméno je Abby.

316 - No Rest for the Wicked

Hagar

Jméno Hagar měl Dean uvedeno na řidičském průkazu a techničáku k autu, když je zastavil policista-démon. Sammy Hagar je rockový zpěvák a kytarista.

 

Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S14e20):
Příští epizoda