SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Převleky

 

První sezóna

101 - Pilot

Federal marshals

Tento odznak předkládá Dean policistovi na místě, kde zmizel Troy. Neuvádí přitom žádná jména.
Strýčkové Troye

Bratři se Amy přestavili jako Sammy a Dean strýčkové Troy z Modesty.
Hector Aframian

To je jméno z kreditní karty, kterou použili Sam a Dean při registraci v motelu. Měsíc před nimi použil kartu s jménem Bert Aframian John.
Ted Nugent

To je jméno, které Dean použil během výslechu na policii. (Ted Nugent je kytarista skupiny Amboy Dukes.)
Novinář

Sam řekl Josephu Welchovi, že pracuje na jednom příběhu spolu s dalším novinářem, který ho navštívil před 3 až 4 týdny (byl to John). Neuvádí žádná jména.

102 - Wendigo

Studenti životního prostředí

Sam a Dean se na začátku setkání s rangerem Wilkinsonem představili jako studenti životního prostředí na U. C. Boulder, kteří pracují na seminární práci.
Přátelé Hailey Collinsové

Když jim však Wilkinson nevěřil, že jsou studenti a prohlásil, že jsou přátelé Hailey Collinsové, tak Dean okamžitě souhlasil.
Rangeři

Hailey Collinsové se bratři představí jako Sam a Dean, rangeři národního parku, ovšem na průkazu, který ji Dean ukáže je jméno Samuel Cole. Jako rangeři se chlapci představují také panu Shawe, který jako jediný v dětství přežil útok wendiga.

103 - Dead In The Water

Agenti Úřadu ochrany přírody spojených států

Willovi Carltonovi se Sam s Deanem představí jako agenti Ford a Hamill z Úřadu ochrany přírody spojených států. Agenti se jmenují podle Harrisona Forda a Marka Hamilla, kteří hráli Hana Sola a Luka Skywalkera v původní trilogii Hvězdných válek.
Agenti Úřadu ochrany přírody spojených států

Jako agenti Úřadu ochrany přírody spojených států se bratři představí i šerifu Jaku Devinsovi.

104 - Phantom Traveler

Představitelé Národní bezpečnost

Sam a Dean se představují jako zaměstnanci úřadu Národní bezpečnosti. Používají jména Jerry Wanek (production designer seriálu) a Robert Singer (executive producers seriálu).
Doktor James Headfield

Dean se do telefonu představí letušce Amandě Walkerové jako doktor James Headfield ze San Franciské nemocnice. James Headfield je zpěvák skupiny Metallica.

105 - Bloody Mary

Studenti medicíny

Sam a Dean tvrdí zaměstnanci márnice, že jsou studenti medicíny a chtějí po něm, aby jim ukázal tělo Stevena Shoemakera, protože pracují na seminárce.
Spolupracovníci Stevena Shoemakera

Na pohřbu Stevena Shoemakera se bratři představují jeho dceři Donně jako spolupracovníci jejího otce.
Novináři

Sam a Dean se vydávají za novináře při rozhovoru s detektivem, který vyšetřoval smrt Mary Worthingtonové.
Yamashiro adoptivní syn

Poté, co bratři spustí alarm v obchodě se starožitnostmi, tvrdí Dean policistům, kteří dorazí na místo činu, že je adoptivní syn majitele obchodu.

106 - Skin

Detektiv

Sam řekne Rebecce, že Dean je policista a může pomoct při vyšetřování Zachova případu. Dean to upřesní, že je detektiv v Bisbee v Arizoně.

107 - Hook Man

Členové Bratrstva

Při vyšetřování smrti Ritche se Sam a Dean vydávají za členy Bratrastva z Ohia a tvrdí, že hledají místo na přespání.

108 - Bugs

Synovci Dustina Borwashe

Při rozhovoru s Travisem o smrti Dustina se Sam a Dean vydávají za jeho synovce.
Potenciální zákazníci

Stavebnímu projektantovi Larry Pikeovi řeknou chlapci, že jsou bratři, kteří chtějí v Oasis Plains koupit otci dům.
Studenti antropologie

Při rozhovoru s profesorem antropologie o nalezených ostatcích domorodého Amerečana, tvrdí Sam s Deanem, že jsou jeho studenti.

109 - Home

Policisté

Při rozhovoru s Mikem Guentherem, se kterým John vlastnil garáže v Lawrence, se bratři vydávají za policisty a tvrdí, že znovu otvírají staré případy pohřešovaných osob.

110 - Asylum

Novinář

Před Dannym Gunnersonem se Dean vydává za Nigela Taphnala z "Chicagského týdeníku". Skutečný Nigel Taphnal je kytaristou skupiny Spinal Tap.

111 - Scarecrow

Přítel Parkerových

Dean se představí jako John Barnom, který hledá své pohřešované přátele Holly a Vince Parkerovy. Scotty konstatuje, že John Barnom je to bubeník skupiny Led Zeppelin.

112 - Faith

Pan Berkowitz

Berkowitz je jméno, které je uvedeno na kreditní kartě, kterou Sam hradí Deanovo léčení. K původu tohoto jména se vztahují dvě teorie. První - je to jméno sériového vraha a žháře Davida Berkowitze zvaného také Son of Sam. Druhá - jedná se o Daisy Berkowitze bývalého kytaristu skupiny Marilyn Manson.

113 - Route 666

Agenti pojišťovny

Ronu Stubornsovi se Sam a Dean předství jako agenti pojišťovny, jejímž klientem byl Jimm Anderson

114 - Nightmare

Detektiv McReedy

Sam do telefonu tvrdí, že je detektiv McReedy se služebním odznakem číslo 158 a snaží se podle značky a čísla automobilu identifikovat muže ze svého vidění.
Otec Simmons a otec Frehley

Na pohřbu se bratři představí jako noví kněží z kostela sv. Augusta. Ve skutečnosti je Gene Simmons člen skupiny KISS a Paul „Ace“ Frehley je bývalý člen skupiny KISS.

115 - The Benders

Státní policie

Při rozhovoru s Evenem McKaym a jeho matkou se Sam a Dean vydávají za státní policii. Chlapec Even byl očitým svědkem zmizení Alvina Jenkinse.
Detektiv, Samův bratranec

Po Samově zmizení se Dean vypraví do kanceláře šerifa, kde se před jeho zástupkyní Kathleen Hudakovou vydává za detektiva z oddělení pohřešovaných Gregory Washingtona, který hledá svého zmizelého bratrance Sama Winchestera.

116 - Shadow

Zaměstnanci firmy instalující alarmy v bytech

Sam a Dean se před domovnící vydávají za zaměstnance firmy instalující alarmy, kteří se snaží zjistit, jak se mohl vrah dostat do bytu mrtvé Meredith.

117 - Hell House

Novináři

Bratři se před Craigem Thurstenem vydávají za reportéry z Dallas Morning News, kteří píší článek o místních pověstech.
Producent

Sam zavolal Edovi s Harrym a řekl jim, že je hollywoodský producent, který viděl jejich webové stránky a rád by od nich koupil práva na film.

118 - Something Wicked

Doktoři

Bratři se v nemocnici vydávají za doktory z Centra pro kontrolu nemocí z Atlanty. Sam se představí jako dr. Jerry Kaplan (není z této identity zrovna nadšen, protože na průkazu, který v nemocnici předkládá, je psáno "bikini inspektor").
Kris Warren

Dean platí v motelu kreditní kartou, na které je uvedeno jméno Kris Warren (pracovník Wonderland Productions zapojené do natáčení seriálu).
Údržbáři

Sam řekne ženě na vozíku, v jejímž pokoji viděl Dean při předešlé návštěvě nemocnice na stěně převrácený kříž, že jsou údržbáři.

119 - Provenance

Moderátoři

Dean řekne dívce v baru, že on a Sam jsou moderátoři reality show, a že hledají lidi se zvláštními schopnostmi.
Obchodníci s uměním

Na aukci pozůstalosti Telescových se Sam a Dean představí jako bratři Connorsovi, kteří obchodují s uměním.

121 - Salvation

Policie

Sam a Dean se v nemocnicích Salvationu vydávají za policisty, aby se dostali k rodným listům dětí, kterým bude v nejbližší době šest měsíců.
Nový soused

Při setkání s Rossiinou matkou Monicou, se Sam představí jako jejich nový soused, který se právě přistěhoval.

122 - Devil's Trap

Majitel psa

Dean tvrdí jednomu z hasičů, že má v domě jokšíra, který když je nervózní, tak se počůrává. Sam se mezitím vloupává do hasičského auta a krade tam výzbroj.
Hasiči

V přestrojení za hasiče proniknou bratři do domu, kde démoni drží jejich otce.

 


Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL