SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Převleky

 

Čtvrtá sezóna

401 - Lazarus Rising

Wedge Antilles

Wedge Antilles je jméno, které Sam použil na smlouvě se svým mobilním operátorem. Byl to pilot ze "Star Wars" (Hvězdné války), který se při bitvě o Yavin účastnil útoku na Hvězdu Smrti.

403 - In the Beginning

Dean Van Halen

Při svém setkání v minulosti s mladým Johnem Winchesterem se mu Dean představí jako Dean Van Halen. Van Halen je americká hardrocková skupina, která vznikla v Pasadeně, Kalifornii roku 1972. Od vydaní svého debutového alba s názvem Van Halen v roce 1978 slavila úspěchy až konce 90. let, kdy ji postihlo vícero problémů.
Kněží

Na farmě, kde se vydávali za kněze, představil Dean svého dědečka jako Chenyho. Richard Bruce Cheney (zvaný jako Dick Cheney) je obchodník, politik a 46. viceprezident USA ve vládě George Bushe.

405 - Monster Movie

Agenti FBI Angus a Young

Sam představí šerifovi sebe a Deana jako agenty FBI Anguse a Younga. Angus McKinnon Young je kytarista a zakladatel australské hard rockové skupiny AC/DC.
Maverick

Když se ptá dívka v baru, jestli jsou Sam s Deanem opravdu federálové, odpoví ji Dean, že je Maverick (hlavní hrdina stejnojmenného filmu o hráči pokeru, kterého hraje Mel Gibson).

406 - Yellow Fever

Agenti FBI Tyler a Perry

Sam s Deanem se v tomto díle představují jako federální agenti Tyler a Perry. Steven Tyler (zpěv, piano) a Joe Perry(zpěv, kytara) jsou členové americké rockové skupiny Aerosmith, která heaje hard rock a heavy metal.

407 - It's the Great Pumpkin Sam Winchester

Agenti FBI Seger

Při vyšetřování smrti dívky na Halloweenské párty se Dean vydává za agenta FBI jménem Seger. Bob Seger je americký zpěvák, skladatel, kytarista a pianista.
Agenti Geddy a Lee

Když se Sam s Deanem snaží zjistit další podrobnosti o podezřelé dívce, vypraví se do školy, kde se učiteli Hardingovi představí jako agenti Geddy a Lee. Geddy Lee je kanadský hudebník známý jako zpěvák, baskytarista a klávesista rokové skupiny Rush.

408 - Wishfull Thinking

Spisovatel

Při rozhovoru s paní Armstrongovou, která viděla v dámské sprše "ducha", se Sam vydává za spisovatele pracujícího na své knize o nadpřirozenu.
Agenti FBI

Cestou po ulici zaslechnou Sam s Deanem rozhovor šerifa s lovcem, který je přesvědčen, že ho napadl yetti. Ve snaze dozvědět se víc, vydávají se bratři za agenty FBI.
Doktoři medvídků

Sam a Dean sledují děvčátko, které vrátilo do vyloupeného obchodu s lihovinami pornografické časopisy a alkohol. Dívenka se jim svěří, že její plyšový medvídek je nemocný. Aby se dostali do domu, vydávají se bratři za medvědí doktory.
Zaměstnanec zdravotního odboru

Když je Dean přistižen v restauraci, jak jí svoje vlastní jídlo, představí se majiteli restaurace jako zaměstnanec zdravotního odboru prověřující podezření na výskyt krys v podniku.
Zaměstnanec zdravotního odboru

Sam přistihnuvší v dámské sprše mladíka, který se díky studánce přání umí stát neviditelným, se vydává za zaměstnance zdravotního odboru.
Floristi

Když se Sam a Dean chtějí dostat do domu mladíka, který hodil do fontánky v restauraci kouzelnou minci, vydávají se před jeho očarovanou přítelkyní za floristy, kteří přišli kvůli svatbě.

409 - I Know What You Did Last Summer

Detektivové z oddělení šerifa

Po rozhovoru s lékařkou Anny Miltonové, jdou bratři navšívit Anniny rodiče. Při vstupu do domu prohlašuje Sam, že jsou s Deanem s oddělení šerifa a že jim přišli položit několik otázek.

411 - Family Remains

Hygienická kontrola

Rodině, která se chce nastěhovat do domu, ve kterém je podle mínění Sama s Deanem duch, bratři tvrdí, že jsou pánové Barbar a Stanwyk z hygienické kontroly a prohlašují dům za neobyvatelný. Barbara Stanwyk byla známá americká herečka.

412 - Criss Angel is a Douche Bag

Agent FBI - Ulrich

Při rozhovoru s Vernonem, s jedním z podezřelých ze smrti Patricka Vance, se Dean vydává za federálního agenta Ulricha. Lars Ulrich je spoluzakladatelem metalové skupiny Metallica.
Ambiciózní kouzelníci

Když stárnoucí iluzionisté řeknou Samovi s Deanem, že jim neskočili na jejich trik s FBI, začnou Winchesterovi o sobě tvrdit, že jsou kouzelnické bratrské duo a že přijeli na konferenci, aby se tu naučili něco nového.

413 - After School Special

Zaměstnanci školy

Během vyšetřování případu na škole, kterou bratři kdysi navštěvovali, se vydávají za její zaměstnance. Dean dělá učitele tělocviku a Sam pracuje jako uklízeč.
Policista v přestrojení

Při incidentu v autobuse se jeden z vyučujících zeptá Deana, jestli není učitel tělocviku. Dean na to odpoví, že pracuje v přestrojení něco jako "21 Jump Street". 21 Jump Street je americký seriál o policejní jednotce, která se specializuje na vyšetřování mezi mladými lidmi.

414 - Sex and Violence

Právníci

Když se Sam s Deanem snaží zjistit, proč Ted zabil svoji ženu paličkou na maso, navštíví ho ve vězení a vydávají se za advokáty.
Agent FBI Stiles

Aby zjistil informace o třech vraždách, při nichž manželé bez zjevného motivu zavraždili své ženy, Sam navštíví doktorku Robertsovou a představí se jí jako agent FBI Stiles. Tod Stiles je postava z amerického seriálu ze šedesátých let Routte 66, kterou hrál Martin Milner.
Agent FBI Murdock

Sam doktorce Robertsové představí Deana jako svého partnera agenta Murdocka. Buz Murdock je stejně jako Tod Stiles postava ze seriálu Routte 66, kterou hrál George Maharis.
Mike Keyser

Mike Keyser je falešné jméno falešného šéfa, které uvedou Sam a Dean při setkání s agentem Monroem. Může to být odkaz na Keysera Söze postavu z filmu Obvyklí podezřelí (The Usual Suspects).

 


Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL