Supernatural - Lovci duchů

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Archiv novinek: Listopad 2006

Popis k 21. dílu první řady Salvation
Už jste zapomněli na díly z první řady? Dnes si opět můžete jeden z nich oživit. Jedná se o 21. díl první řady s názvem Salvation. Popis pro Vás zpracovala supernaturallois a korekci si vzala na starost Kaškulka.
22.11.2006   16:25 L.u.k.e.
Titulky
Netrvalo ani 24 hodin od vydání anglických titulek a už tu máme titulky české. O překlad se postaraly Ant a Tutanchaton a bobo se postarala o korekci. Detaily o titulkách se dozvíte na našem fóru...
20.11.2006   00:45 L.u.k.e.
Titulky
A máme tu další titulky. O titulky se postaraly opět holky Tutanchaton (Joey) a bobo, které se přidaly do našeho titulkářského týmu Supernatural Suicide Subtitlers Czech Group. Detaily o titulkách se dozvíte na našem fóru...
14.11.2006   23:25 JRoman a L.u.k.e.
Screenshoty k devátému dílu
Přidal jsem čtyři promo fotečky k devátému dílu s názvem Croatoan. Epizoda se bude vysílat příští týden dne 23. listopadu 2006.
14.11.2006   23:25 JRoman a L.u.k.e.
Popis ke třetí epizodě Bloodlust
L.u.k.e. pro vás napsal další popis k epizodě. Jedná se o třetí epizodu druhé série s názvem Bloodlust, neboli v českém názvu krvežíznivost. Popis zkorektovala Kaškulka. Přečíst si ho můžete přímo po kliknutí na obrázek, nebo samozřejmě v sekci epizody.
13.11.2006   09:00 JRoman
Striga
Do sekce Legendy jsem pro vás připravil další článek. Jedná se o legendu k dílu 118-Something Wicked ("Striga"). Moc novinek o tomto stvoření se, ale nedočtete. Proč? Protože skoro celou legendu s touto problematikou nám prozradili Sam a Dean přímo v epizodě Something Wicked.
13.11.2006   09:00 JRoman
Nové screenshoty
Doplnil jsem screenshoty k epizodě, která se bude vysílat již tento čtvrtek, tedy k epizodě Crossroad Blues. Screenshotů je ovšem velmi málo. Dohromady se jedná jen o čtyři fotky, ale každého správného fanouška potěší.
13.11.2006   09:00 JRoman
Název dvanácté epizody
Mám pro vás informaci o dvanácté epizodě druhé řady. Takže epizoda 212 ponese název Nightshifter. Přesné datum vysílání zatím není známé, ale vysílat by se měla v měsíci lednu, nebo únoru. Tedy po přestávce...
13.11.2006   09:00 JRoman
Trailer k epizodě Crossroad Blues
Tak a je tu další odvysílaná epizoda a s ní trailer k příští epizodě... Epizoda je již osmá v pořadí a ponese název 208-Crossroad Blues, neboli v překladu Křižovatka Blues. Kliknutím na obrázek se přenesete na stránku, kde si trailer můžete stáhnout...
10.11.2006   18:35 JRoman
Popis k finální epizodě první řady
V rámci doplňování popisů k jednotlivým epizodám byl přidán popis k dílu 122-Devil's Trap s českým názvem Ďáblova past. Popis pro vás tentokrát vytvořila supernaturallois a zkorektovala Kaškulka.
10.11.2006   18:35 JRoman
Doplnění titulků k pátému a šestému dílu
Bohužel teď nemá SSSCZG ani ostatní členové vůbec čas pracovat na titulkách. Naštěstí se vždy někdo najde a titulky pro vás udělá. Doplňuji tedy titulky k dílu 205-Saimon Said, které přeložila Ant a titulky k dílu 206-No Exit, o které se postaraly zase holky Joey a bobo. Mockrát děkujeme!
07.11.2006   15:30 JRoman
Trailer a Director's cut k sedmé epizodě
Jak jste zvyklý před premiérou další epizody nesmí chybět trailer. Stáhnout si ho můžete v sekci download. No a komu nestačí trailer může se podívat ještě na jednu scénu neboli Director's cut, z epizody, uveřejněnou na webu The CW.
07.11.2006   15:30 JRoman
Spřátelený web
I když jsem o spřátelených webech nikdy nemluvil, tak dnes udělám výjimku. Do tabulky spřátelených webů přibyla ikonka s názvem Seriály. Jedná se o web, kde se mluví o všech možných seriálech co existují! U každého seriálu najdete popis o čem seriál pojednává, hodnocení, obrázky, odkaz na oficiální web ale i odkazy na anglické i české fan stránky! Koho tedy zajímají i jiné seriály a nezná např. českou fan stránku, nebo kdo třeba hledá nějaký další dobrý seriál, tak doporučuji aby navštívil právě tento web...
07.11.2006   15:30 JRoman
Slavíme první narozeniny
I když se to nezdá a někteří z vás k nám na web zavítali teprve nedávno, jsme tu pro vás již rok... Ano je to tak, tento web o seriálu Supernatural, neboli Lovci duchů existuje již jeden rok! Už jeden rok vám přinášíme novinky, trailery, titulky atd... V prvé řadě bych chtěl poděkovat našemu titulkářskému týmu SSSCZG, který produkcí titulků webu hodně pomohl... Dovolte mi, abych udělal takové shrnutí za touto naší první sezónou. Určitě bych zmínil návštěvnost, která pomalu ale jistě narůstá. Přesvědčit se o tom můžete zde. A také bych vám chtěl ukázat jak se web od počátku změnil. Pokud vás zajímá jak web vypadal na samotném počátku, máte možnost. Zde je obrázek webu z jedné z prvních verzí.
 
Kdybych měl tedy web přirovnat k jednotlivým verzím, vypadalo by to asi takto:
 
v1.0 - Založení webu. Web je zpracován v kódu HTML a je optimalizován pro IE.
v1.1 - Web dostal nový hosting. www.supernatural.smallville-cz.com
v1.2 - Web dostal nový banner s designem bratrů Winchesterů.
v1.3 - K webu se připojuje nový člen L.u.k.e. který zpracovává popisy epizod.
v1.4 - L.u.k.e. zakládá fórum o seriálu Supernatural.
v1.5 - JRoman společně s L.u.k.e.m vytvořili nový design fóra.
v1.6 - Byly provedeny korekce designu.
v1.7 - U spoilerů se začaly objevovat nově ankety: hodnoceni epizod.
v1.8 - Na webu byl zřízen ShoutBoard.
v2.0 - Celý web byl přestavěn. Web dostal novou strukturu a je nyní v kódu PHP.
v2.1 - Do sekce galerie přibyla nová podsekce sreenshoty.
v2.2 - Na web byl umístěn archiv novinek, který je tříděn podle měsíců.
v2.3 - Tato verze se pyšní novou tabulkou ankety.
v2.4 - V menu vznikla nová sekce Zajímavosti s podsekcemi legendy a deník.
v2.5 - V sekci Zajímavosti přibyla podsekce Chevrolet Impala '67.
v2.6 - Přibyla nová tabulka FAQ a dále byl zřízen archiv anket.
 
Co dodat. Snad jen popřát, aby web vydržel minimálně další rok a stále se zlepšoval k dokonalosti... Dále bych určitě zmínil náš titulkářský tým SSSCZG, který produkcí titulků webu hodně pomohl...
02.11.2006   19:25 JRoman
 
..:: Archiv novinek ::..
..:: Vyhledávání novinek ::..

Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz