Supernatural - Lovci duchů

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Archiv novinek: Srpen 2006

Screenshoty z první epizody druhé řady
Pro ty co se nemůžou dočkat první epizody druhé řady vám přinášíme patnáct screenshotů. Ovšem kdo se chce nechat překvapit ať se radši nedívá! Pro screenshoty bylo vyhrazeno místo v sekci galerie. Nyní tam sice najdete pouze epizodu 201, ale postupně budeme fotky přidávat a to jak nové tak i ze starších epizod z první série.
31.08.2006   17:00 JRoman
Guest Star potřetí
A máme tu další Guest Star. Je jí mladá herečka Alona Tal, která si zahrála v seriálu Veronica Mars (1. a 2. série) kamarádku a spolužačku Veroniky jménem Meg Manning. Dále se objevila v seriálu 7th Heaven. Její role v seriálu Supernatural zatím není vůbec známá, ani ve kterém díle si zahraje.
Pokud pořád nevíte o koho se vlastně jedná můžete se podívat na její webové stránky, kde je samozřejmě i fotogalerie a můžete se podívat na fotky ze seriálu Veronica Mars, nebo třeba i na jiné.
31.08.2006   17:00 JRoman
Název šesté epizody
Známe název v pořadí šesté epizody. Epizoda ponese název: No Exit. Ovšem to je vše co víme. Nic bližšího o této epizodě nevíme. Nevíme ani datum vysílání, nicméně o dalších podrobnostech vás budeme informovat.
31.08.2006   17:00 JRoman
Výpadek
Včera večer se stal nečekaný výpadek webu smallville a jelikož web o seriálu Supernatural patří pod doménu smallvillu, výpadek se stal i u nás. Poskytovatel včera přišel o veškerá naše data, nicméně náš web je vždy pečlivě zálohován. Nyní je už vše v pořádku...
Více o výpadku se dozvíte po kliknutí na novinku.
31.08.2006   09:51 JRoman
Linda Blair jako Guest Star
Po Amber Benson se na veřejnost dostala další herečka, která si zahraje v seriálu jako Guest Star. Bude jí Linda Blair, která se nejvíce proslavila svoji rolí ve filmu The Exorcist (Vymítač ďábla) již v roce 1973. Dále jste ji mohli vidět např. ve filmu Scream (Vřískot), kde si zahrála reportérku. V seriálu Supernatural si zahraje s největší pravděpodobností detektivku a bude spolupracovat s bratry Samem a Deanem.
30.08.2006   14:30 JRoman
Ten Inch Hero
Jensen Ackles právě dokončuje svoji roli ve filmu Ten Inch Hero. Ve filmu si zahraje kluka jménem Priestly. Jensen si tak připíše do své filmografie již třetí film. Film režíruje David Mackay a diváci ho budou moci spatřit příští rok na jaře. Pokud vás zajímá více můžete se podívat na oficiální stránky www.teninchhero.com.
29.08.2006   14:30 JRoman
Tara z Buffy do Supernaturalu
Americká herečka Amber Benson (známá jako Tara ze seriálu Buffy, the vampire slayer) se objeví v druhé řadě seriálu Supernatural. Svoji účast v seriálu potvrdila v interview internetového magazínu IFmagazine. Amber prozradila, že její role nebude mít delšího trvání, než jedné epizody. Zahraje si tedy pouze jednou jako Guest Star. Dále prozradila, že v seriálu si zahraje sexy holku, která ovšem není žádný andílek. Celé interview si můžete přečíst zde.
22.08.2006   14:30 JRoman
Záplava spoilerů
V sekci spoilery byl proveden update. Jedná se o spoilery k dílům jejichž názvy jsou již delší dobu známé a to sice 203-Bloodlust, 204-Afterlife, ale také k nejnovější epizodě 205-Simon Said.
20.08.2006   16:00 JRoman
Další epizoda do seznamu
Na internetu se objevil název další již páté epizody z druhé řady. Epizoda bude nést název Simon Said a premiérově poběží 26. října ve 21:00 amerického času.
20.08.2006   16:00 JRoman
Free to be scary
Do vysílání je sice ještě daleko, ale v Americe už začala televize The CW svou reklamní kampaň na své seriály. Seriál Supernatural s podtitulem Free to be scary můžou tamní lidé vidět ve formě plakátů na zastávkách, ale i samozřejmě v televizi ve formě reklamy. V reklamě sice nejsou žádné záběry z druhé sezóny, ovšem každého fanouška jistě potěší.
 
16.08.2006   09:30 JRoman
Přestavba webu, aneb v dnešní době letí PHP
Skoro po roce se web dočkal nové verze. Celý web je přebudován do kódu PHP, což nám umožní s webem pracovat na vyšší úrovni. Dále dostal web novou strukturu pro lepší orientaci a nové bannery pro hezčí vzhled. Web je nyní optimalizován pro prohlížeče Internet Explorer a Mozilla Firefox. Spolu s přestavbou webu se uskutečnil také již vícekrát zmiňovaný přesun fóra k nám na web. Takže fórum by již mělo běžet bez problémů s kterými se potýkalo u hostingu na webzdarma.
09.08.2006   21:00 JRoman
Něco pro nedočkavce
Pro ty, kteří se už nemůžou dočkat a chtějí vědět co se bude dít v prvním a druhém díle druhé řady vám přinášíme nové spoilery. Spoilery vám prozradí jak bude pokračovat děj po srážce rodiny Winchesterů s kamionem, takže ten kdo se chce překvapit, ten ať nechá spoilery na pokoji.
09.08.2006   21:00 JRoman
Známe názvy a vysílací časy prvních čtyř dílů
Ve fóru nebo i v ShoutBoardu jste už mohli vidět datum vysílání prvního dílu, ovšem stala se změna a první díl s názvem In My Time of Dying bude mít premiéru o týden později ve čtvrtek dne 28.9.2006 ve 21:00 po seriálu Smallville jak jsme už zvyklí. Dlaší díly budou následovat bez přestávky a budou nést názvy: Everybody Loves a Clown, Bloodlust a čtvrtý díl bude mít název Aferlife.
09.08.2006   21:00 JRoman
Přebudovaná a doplněná sekce Galerie
Sekce galerie byla přebudována a doplněna novými obrázky. Můžete se podívat na pár obrázků heců: Jareda Padaleckiho, Jensena Acklese, Jeffreyho Deana Morgena a Nicki Lynn Aycox. Dále byly přidány starší fotky z akce The WB upfront 2005.
09.08.2006   21:00 JRoman
 
..:: Archiv novinek ::..
..:: Vyhledávání novinek ::..

Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz