Supernatural - Lovci duchů

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Archiv novinek: Září 2006

Záplava starších screenshotů
V rámci doplnění starších screenshotů jsem přidal další fotky. Tentokrát jich je, ale trochu víc. Konkrétně se jedná o screenshoty z epizod 101-107 a dále z epizod 113, 116 a 119. Fotečky stojí opravdu za to. Kliknutím na obrázek se dostanete do sekce screenshoty.
27.09.2006   16:15 JRoman
Doplnění screenshotů ze starších epizod
Do sekce screenshoty jsem přidal další fotky ze starších epizod. Tentokrát z epizody 108-Bugs (Kletba) a z epizody 111-Scarecrow (Strašák), která se stala moji nejoblíbenější epizodou. Kliknutím na obrázek se dostanete do sekce screenshoty.
26.09.2006   17:30 JRoman
Spoiler sedmé epizody
Připravil jsem pro vás nový spoiler a to k sedmé epizodě The Usual Suspects. Tato epizoda bude mít spojitost s jednou z epizod první série. Více tady neprozradím, protože ne každý chce vědět co se bude dít. Spoiler na šestou epizodu se zatím nikde nevyskytl, takže si budeme muset ještě počkat...
22.09.2006   18:20 JRoman
Crossroad Blues
Sice se ještě nevysílal ani jeden díl druhé série, ale my už známe název další epizody. Jedná se již o osmou epizodu, která ponese název Crossroad Blues a bude se vysílat 16. listopadu. Název deváté epizody zatím není známý, ale datum vysílání ano. Takže devátá epizoda pojede 23. listopadu.
22.09.2006   18:20 JRoman
Chainsaw Awards
Nedávno jsem psal, že seriál Supernatural byl nominován na cenu Chainsaw awards v kategorii Killer TV. Pokud chcete právě tomuto seriálu pomoct máte možnost. Nyní totiž probíhá na webu Fuse hlasování a můžete se ho zúčastnit i vy! Hlasování probíhá přes internet a je zcela zdarma. Doufám tedy, že každý kdo navštíví tento web bude hlasovat pro Supernatural. Hlasovat můžete do 13. října. Kliknutím na obr. se dostanete na stránku s hlasováním.
18.09.2006   18:00 JRoman
Resident Evil
Většina z vás jistě zná hororové filmy s názvem Resident Evil, které jsou vytvořeny podle stejnojmenné kultovní hororové herní série. Již jste mohli vidět filmy Resident evil a Residen evil: Apocalypse. Nyní se natáčí třetí díl. Tvůrci již začínají pomalu pracovat na čtvrtém pokračování s názvem Extincion. A proč to sem píšu? Jensen Ackles by si totiž mohl zahrát jednu z hlavních postav a to konkrétně agenta Leona S. Kennedyho.
17.09.2006   16:42 JRoman
Screenshoty z Everybody Loves a Clown
A máme tady nové screenshoty a to z epizody 202 Everybdy Loves a Clown. Nedávno jsme psali, že si v seriálu zahraje Alona Tal ze seriálu Veronica Mars. Nyní je již jasné ze screenshotů, že si zahraje právě ve druhé epizodě seriálu Supernatural.
12.09.2006   17:15 JRoman
Šestá a sedmá epizoda
O názvu šesté epizody se tu již psalo, nicméně jsme nevěděli, kdy se bude epizoda vysílat. To již víme. Takže epizoda 206 - "No Exit" bude mít premiéru 2. listopadu. Hned další týden 9. listopadu poběží epizoda 207 - "The Usual Suspects". Znamená to tedy, že prvních 7 epizod pojede bez přestávky...
12.09.2006   17:15 JRoman
Archiv novinek
Jelikož se na hlavní stránce začaly novinky hromadit zřídili jsme archiv novinek. Archiv je rozdělen po měsících, je tedy velmi přehledný a lehce starší novinku naleznete. V archivu naleznete jakoukoliv novinku od vzniku webu až do dneška. Odkaz do archivu naleznete v dolní části novinek.
12.09.2006   17:15 JRoman
Soundtrack od Christophera Lennertze
Album charakterizuje dobře odvedenou práci Christophera Lennertze z první sezóny seriálu Supernatural. Christopher Lennertz byl za toto album nominován na prestižní cenu Emmy. Lennertz střídá okolní zvuky a orchestrální hudbu s moderním tónováním. Album je vydáno jako propagační vydání, tedy nekomerční a obsahuje 25 skladeb. Celková délka soundtracku je necelých 44 minut. Zde je zajímavý odkaz na jedny stránky kde je i nějaký ten bonus.
04.09.2006   17:35 JRoman
Nové staré screenshoty
Jak už jsem zmiňoval v novince se screenshoty k epizodě 201, budeme postupně doplňovat screenshoty ze starších epizod. Dnes jsem přidal nové fotky k poslední epizodě první série: 122-Devil's Trap (Ďáblova past) a k epizodě 117-Hell House (Pekelný dům). Najdete je v sekci galerie.
04.09.2006   17:35 JRoman
Jeffrey Dean Morgan v novém filmu
Herec Jeffrey Dean Morgan, známý jako otec Deana a Sama, si zahraje v připravovaném filmu od režiséra Kevina Hickse. Film ponese název Among The Shadows (V zajetí stínů) a začne se natáčet již na podzim tohoto roku. Příběh bude o nadané umělkyni Silvii Parkes, která se rozešla se svým manželem (J. D. Morgan). Navíc se jí v poslední době moc nedařilo ani v práci a tak se vydává na odlehlé místo do opuštěného domu, aby si trochu odpočinula. Jenomže se v domě začnou dít nečekané věci a Silvia začne mít noční můry, což ji přivede na myšlenku, že v domě není sama a že ji někdo sleduje. Realita a noční můry se začnou prolínat do sebe a Silvia zjistí, že pravda je mnohem mnohem horší, než si zpočátku myslela.
03.09.2006   17:05 JRoman
Premiéra Supernaturalu na internetu!
Televizní společnost The CW ve spolupráci s MSN se rozhodla uvést seriály: "America's Next Top Model", "Everybody Hates Chris", "Runaway" a "Supernatural" premiérově na internetu a to o týden dříve, než v televizi! Na seriál Supernatural se tak budete moci podívat již 21.září na MSN.com. Avšak není to poprvé. Nedávno totiž to samé provedla televize FOX se svými seriály Prison Break a Vanished.
03.09.2006   17:05 JRoman
Chainsaws!
Seriál Supernatural sice nevyhrál žádnou cenu Emmy, nicméně má šanci vyhrát jinou cenu. Fangoria a Fuse.tv se totiž domluvili a vytvořili si své vlastní ceny. A to rovnou jen pro horory. Prestižním cenám dali název Chainsaws! a seriál Supernatural byl nominován do kategorie Killer TV.
Pokud se chcete dozvědět více, klikněte na novinku.
01.09.2006   17:50 JRoman
 
..:: Archiv novinek ::..
..:: Vyhledávání novinek ::..

Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz