Supernatural - Lovci duchů

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Archiv novinek: Červen 2007

1. fanouškovský sraz - MysteryCon 2007
Již delší dobu vás informujeme o MysteryConu na Festivalu Fantazie v Choteboři. Vzhledem k tomu, že v anketě hlasovalo již 18 lidí, že nás pojedou podpořit, rozhodli jsme se na této akci udělat náš oficiální první fanouškovský sraz. Pokud se tento sraz povede, nic nebrání tomu udělat další sraz a to třeba ještě tyhle prázdniny... Konkrétně se jedná o pondělí 2.7.2007. Vím, že je už celkem pozdě, ale i tak. Diskutovat na toto téma můžete na našem fóru. Stačí jen kliknout na obrázek a budete přesměrováni.
28.06.2007   10:29 JRoman
Festival Fantazie již od pátku!
Ano je to tak! Největší sraz fanoušků seriálů začne již tento pátek, tedy 29.6.2007 a máte se na co těšit. Na programu je toho každý den opravdu mnoho, a každý fanoušek si určitě najde co ho baví. Od pondělí 2.7. začíná také zcela nová programová linie s názvem MysteryCon, na které samozřejmě nesmíme chybět. Hned v 10:00 by jsme také měli přednášet. :-)) A pokud stále nevíte o co se jedná stačí kliknout na banner MysteryConu, který máme umístěný v pravé části webu. Objednávky na FF jsou již uzavřené nicméně nezoufejte, lístky se dají případně koupit i na místě. Těšíme se na vás!
26.06.2007   11:45 JRoman
The Accidental Husband
Náš starý známý Jeffrey Dean Morgan, který jak všichni víme hrál (hraje) otce Sama a Deana, se nyní soustředí na svoji filmovou kariéru. Sice si občas zahraje v úspěšném seriálu Grey's Anatomy (Chirurgové), nicméně Jeffreyho budeme moci vidět hned v pěti filmech! O některých jsme vás již informovali dříve. Nyní se začal natáčet další film s názvem The Accidental Husband. Film zapadá tentokrát do kategorie romantické komedie a Jeffrey si zahraje po boku známé herečky Umy Thurman. Pokud by jste se chtěli o tomto filmu dozvědět více, stačí kliknout na obrázek.
26.06.2007   11:07 JRoman
Druhý díl Supernatural: Origins
Comics Supernatural: Origins, nebo chcete-li česky Supernatural: Počátky má druhý díl. Stalo se tak již 6. června, kdy v americe vyšel v anglickém jazyce. Nyní díky Raulovi máte možnost si tento comics prohlédnout i v českém jazyce. Stačí kliknout na obrázek, který vás přesměruje do fóra. A já už jen dodám, že třetí díl oficiálně spatří svělto světa v USA 4. července.
20.06.2007   11:14 JRoman
Supernatural 2 season na DVD
Jedná se o komplet šesti DVD, na kterých včetně všech 22 dílů naleznete i různé bonusy jako například neodvysílané scény, rozhovory s herci, záběry ze zákulisí atd. DVD vejde do prodeje v USA 11. září letošního roku ale vy jsi ho mužete předobjednat už nyní za $41.99 (cca 900 Kč) na americkém serveru amazon.
12.06.2007   11:36 L.u.k.e.
Interview se SEROU GAMBLE
Opět se překladatelka Ant činila a přeložila pro vás velice zajimavé interview se Serou Gamble, která je scénáristkou Supernaturalu. V interview se dočtete spoustu zajímavých věcí ze zákulisí Supernaturalu. Jak to všechno začlo ale také jak vůbec Sera začala s psaním. Předem bych se chtěl omluvit za některé nevhodné výrazy ale uznáte semi, že lépe vystihnout nejdou:-) Takže neváhejte a určitě si tohle skvělé interview přečtěte;-)
11.06.2007   00:47 L.u.k.e.
Supernatural: Book of Monsters, Spirits, Demons, and Ghouls
Druhá kronika na téma Supernatural. Kniha jako všechny ostatní zatím není v prodeji, ale dá se již předobjednat a to za $10.17. Kniha je udělána ve stylu Johnova deníku a naleznete v ní vše o hrůzostrašných svořeních, démonech, duších, upírech a dalších kreaturách se kterými se rodina Winchesterů setkala a bojovala... Kniha oficiálně vyjde 1. září letošního roku.
08.06.2007   13:39 JRoman
CD covers k novým DVD obalům
Na přání jsem vytvořil cd covers k novým obalům JRoman's collection dvd covers. Ti co chtějí mít dvd supernaturalu se vším všudy nyní mají možnost. CD covers jsou zabalené ve stejném souboru jako dvd obaly, takže nepanikařte když neuvidíte v sekci obrázek...
08.06.2007   13:18 JRoman
Video z divadelní hry A Few Good Men
CBS11 uvolnila krátké video ze hry "A Few Good Men", ve kterém hrají hlavní roli Jensen Ackles a Lou Diamond Phillips. Video trvá 2:30 min a obsahuje útržky ze hry a také krátké interview právě s hlavními postavami. Po kliknutí na obrázek budete přesměrováni na web CBS11 a po krátké reklamě již můžete video zhlédnout...
08.06.2007   13:05 JRoman
Supernatural: The Official Companion Season 1
Po první knize tu máme další knihu. Tentokrát ovšem knihu popisující celou první sérii našeho seriálu, dalo by se říci, že jde o kroniku. Knihu sestavuje a píše Nicholas Knight. A co v knize vše naleznete? Je toho opravdu dost... Obsahuje různá interview s herci a tvůrci, fotky a obrázky, zajímavosti a tajnosti ze zákulisí a také samozřejmě průvodce všech epizod. Stejně jako první kniha i tato ještě není na pultech obchodů, nicméně se dá předobjednat na známém servru Amazon. Kniha oficiálně výjde 18. září v USA za cenu $11.66.
08.06.2007   12:53 JRoman
Interview s JENSENem ACKLESem
Naše milá překladatelka Ant si pro nás udělala chvilku a přeložila Interview s Jensenem, ve kterém se dozvíte něco málo o Jensenově účinkování v divadelní hře "A few good men" (Pár správných chlapů), ve které hraje hlavní roli. Podle této hry byl natočen i stejnojmený film, kde Tom Cruis hrál hlavní roli. V interview se, ale dozvíte i spoustu jiných zajimavých věcí ze života Jensena Acklese.
05.06.2007   23:33 L.u.k.e.
JRoman's collection dvd covers
A je to tady! Již delší dobu jste psali o obalu na druhou sérii našeho seriálu. Zajímavostí je, že obal už mám delší dobu hotový. Vše začalo již v dubnu... Po pár návrzích na papíře jsem již měl jasno jak bude obal na druhou řadu vypadat s tím, že vytvořím celou kolekci stejného typu na všechny řady Supernaturalu. A tak se také stalo... Už nyní mám tedy představu i o obalu na třetí řadu a hned jak budu mít všechny potřebné informace obal bez problému vyjde... Prozatím si tedy můžete vychutnat nové obaly na první i druhou sérii!
05.06.2007   11:06 JRoman
Comics Supernatural
Přestože tato zpráva již není aktuální, zde na webu se ještě neobjevila a pro někoho může být stále novinkou... Televizní stanice CW s tvůrci našeho seriálu a firmou Wildstorm, založili nový projekt supernatural v comicsu s názvem "Supernatural: origins" (supernatural: počátky). Jak již název říká bude se děj odehrávat na samém počátku, kdy démon zabil matku Sama a Deana. John se tak vydává na temnou cestu, aby se pomstil, avšak zároveň musí vychovávat své syny. Děj comicsu tedy dokresluje celkový příběh o rodině Winchesterových... Každý díl bude vycházet na začátku nového měsíce, bude mít po 32 stranách a bude se prodávat za 2.99 dolarů. Prozatím je na americkém trhu pouze květnové číslo. Po kliknutí na obrázek se můžete dozvědět o prvním díle více, poděkujme za to Raulovi.
05.06.2007   10:44 JRoman
 
..:: Archiv novinek ::..
..:: Vyhledávání novinek ::..

Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz