Supernatural - Lovci duchů

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Archiv novinek: Červenec 2007

Interview s Ericem Kripke
Máme tu něco pro ty co si chcou zkrátit chvíli. Naše milá překladatelka Ant pro Vás přeložila dvě intervia s Ericem Kripke.

I. Interview

II. Interview

30.07.2007   19:56 L.u.k.e.
FanFiction
Máte rádi Supernatural? Rádi píšete povídky? Chcete mít svoji povídku u nás na webu? Není nic jednoduššího, než nějakou povídku s tématem Supernatural napsat a poslat ji k nám. My rádi povídku na webu zveřejníme... První povídka má název "Metus Tenebrae" a zaslala nám ji Samabel. Nyní si můžete přečíst první část, stačí kliknout na obrázek... Povídku jsem již četl a můžu ji jenom doporučit.
21.07.2007   12:49 JRoman
Postava Bely obsazena
Nedávno jsme vás informovali o obsazení herečky Katie Cassidy do role Ruby, jedné ze dvou nových postav. Nyní je prozrazeno i obsazení druhé postavy se jménem Bela. Postavu si zahraje herečka Lauren Cohen, která není až tak známá. Její herecká činnost je teprve na začátku... Zahrála si ve filmech "Casanova", nebo např. "Young Alexander the Great". Kliknutím na obrázek budete přesměrováni na oficiální stránky této herečky.
21.07.2007   12:38 JRoman
The CW změnila datum premiéry!
Televizní stanice The CW se rozhodla, že změní datum vysílání prvního dílu seriálu Supernatural. Supernatural tak bohužel nezačne 27. září, ale až 4. října! Čas vysílání se nemění, seriál poběží již klasicky ve čtvrtek v 9:00 amerického času. Zajímavostí je, že tato zpráva se netýká kolegů ze Smallville, kde poběží první díl 27. září jak bylo naplánováno. Kliknutím na obrázek budete přesměrováni na stránku o stanici The CW, kde si můžete přečíst premiéry i ostatních seriálů.
21.07.2007   10:24 JRoman
Jared Padalecki slaví narozeniny
Jared Padalecki, který v seriálu hraje mladšího z bratrů Sama Winchestera dnes slaví 25. narozeniny. Poprvé se zviditelnil před sedmi roky v seriálu "Gilmore Girls" a od té doby jeho kariéra jenom roste... Minulý týden se objevil také v reklamě na nový hororový pořad z produkce MTV s názvem "Room 401". Kliknutím na obrázek budete přesměrováni na youtube, kde můžete reklamu vidět. My přejeme Jaredovy hodně štěstí, zdraví, a aby měl ještě spoustu dobrých nabídek a slavných hereckých rolí...
19.07.2007   11:11 JRoman
Supernatural magazín
Ačkoli ještě nedávno nebylo vůbec jisté jestli bude seriál pokračovat, s potvrzením třetí série jakoby se roztrhl pytel a seriál jede na plné obrátky. Začal se vydávat comics Supernatural: origins, již brzy vyjdou první knihy a kroniky, na webu The CW si můžete koupit i oblečení našich hrdinů a nyní vychází i magazín Supernatural! V dnešní době to ale není nic neobvyklého, v Americe již vychází magazíny jako např. lost, nebo prison break... V magazínu budou vycházet různé rozhovory tvůrců a herců, zajímavosti z natáčení, něco o epizodách, informace o démonech a kreaturách atd. Kliknutím na obrázek můžete vidět obálku magazínu ve větším měřítku.
18.07.2007   12:50 JRoman
Název druhé epizody
Jen pár dní po uveřejnění názvu a detailů první epizody ze třetí série, tvůrci prozradili název druhé epizody. Ta ponese název "The Kids Are Alright" (Děti jsou v pořádku) a jak již název prozrazuje v této epizodě půjde hlavně o děti. Ještě prozradím, že tato epizoda se bude motat hodně okolo Deana. Epizoda by se měla vysílat 4. října 2007
16.07.2007   14:39 JRoman
Postava Ruby obsazena
Nová postava Ruby, která bude hrát v celé třetí sérii je obsazena. Postavu Ruby si zahraje mladá herečka Katie Cassidy. Katie si zahrála např. v komedii "Click" (Život na dálkové ovládání), nebo třeba v hororu "Black Christmas" (Černé Vánoce). Posledním snímkem, kde Katie hrála je experimentální film z prostředí reality-show s názvem "Live!" který bude brzy dokončen. Nyní má rozpracované ještě dva filmy "Taken" a "Dallas", které budou ale uveřejněny až v roce 2008 a tak má nyní dost času a může se věnovat seriálu Supernatural. V seriálu si zahraje novou lovkyni duchů a démonů, kterou uvidíme hned v prvním díle. Pokud by jste o této herečce chtěli vědět více, stačí kliknout na obrázek, který vás přesměruje na největší stránky o této herečce.
13.07.2007   16:00 JRoman
Supernatural: Origins
Na našem fóru je ke stažení nový díl comicsu Supernatural: Origins. Překlad zajistil již tradičně Raul. V tomto díle bude John pokračovat ve své cestě ke zlu. Život a tréning lovce je těžký a John stojí na začátku. Dnes John zavítá do Roadhouse baru, kde potká další lovce duchů a seznámí se s novými lidmi. Z Johna se stává již opravdový lovec... Po kliknutí na obrázek se dostanete na fórum, přímo do sekce s comicsem.
13.07.2007   15:54 JRoman
Natáčení třetí série
Dnes 12. července se na americkém kontinentě začíná natáčet námi již velmi očekávaná třetí řada seriálu. První díl ponese název "The Magnificent Seven" a premiéru bude mít 27. září ve čtvrtek v tradičním čase jak jsme byli zvyklí. Ve třetí řadě nám do seriálu přibydou dvě nové ženské postavy Bela a Ruby, které by jsme měli vidět skoro ve všech epizodách. Přítomnost Ruby v první epizodě je již potvrzená. Na to jestli příchod dvou nových postav seriálu pomůže a přidá na kvalitě, nebo mu naopak uškodí si budeme muset ale ještě počkat...
12.07.2007   16:06 JRoman
 
..:: Archiv novinek ::..
..:: Vyhledávání novinek ::..

Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz