Supernatural - Lovci duchů

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Archiv novinek: Srpen 2007

Teen Choice Awards 2007
Jako již tradičně, i letos proběhlo předávání filmových a televizních cen od společnosti FOX s názvem Teen Choice Awards '07. Seriál Supernatural měl jen jednoho zástupce a to v kategorii "Choice TV Actor", tedy v kategorii televizních herců. Tím hercem se stal Jared Padalecki. Cenu si ale bohužel neodnesl. Vedle Jareda soutěžili: Matthew Fox (Lost), Milo Ventimiglia (Heroes), Wentworth Miller (Prison Break) a Hugh Laurie (House). Cenu vyhrál poslední zmiňovaný Hugh Laurie ze seriálu Dr. House, který ztvárnil již třetím rokem hlavní postavu Gregoryho House. Kompletní výsledky všech kategorií naleznete po kliknutí na obrázek.
31.08.2007   12:08 JRoman
Čtyři nové legendy
Ikdyž to na první pohled není vidět, sekce legendy byla přeprogaramována do administračního systému což nám velmi ulehčí práci v budoucnu. Zasloužil se o to Pěna. Dále jsem přidal hned čtyři nové legendy. Tyto legendy pro vás sepsala naše překladatelka a korektorka Tutanchaton. Opravdu si dala záležet a sehnala informace z více zdojů, včetně různých knih a spisů! Konkrétně se jedná o legendy k epizodám 108 - Bugs, 111 - Scarecrow, 112 - Faith a 115 - The Benders. V brzké době můžete očekávat další nové legendy.
30.08.2007   15:20 JRoman
Supernatural: Origins
Tak a máme tu další comics z dílny Petera Johnsona a Dowa Smitha. Tentokrát se podíváme s Johnem Winchesterem do Jižní Dakoty. Tam chce navštívit kněze a ze všeho se vyzpovídat. Je ale John připravený na to co mu víra ukáže? A podaří se mu to? Odpovědi hledejte v comicsu, stačí jen kliknout na obrázek. Překlad zajistil Raul.
23.08.2007   08:21 JRoman
Spoiler k pohádkové epizodě
Jak jsem již sliboval, máme pro vás i spoiler k páté epizodě s názvem "Bedtime Stories". Spoiler přeložila Ant. Musím upozornit, že tento spoiler řekne opravdu hodně k této epizodě, která bude zapadat do hlavní dějové linie, takže kdo se chce nechat překvapit ať tento spoiler raději vynechá!!!
22.08.2007   16:00 JRoman
Metus Tenebrae - část druhá
A je to tady! Čekali jste již opravdu dlouho, ale přece jen jste se dočkali. Zveřejňujeme pro vás druhou část povídky Metus Tenebrae - Tma s sebou přináší strach. Povídku napsala samozřejmě autorka první části, tedy Samabel. Pro přečtení stačí kliknout na obrázek. Chci také poděkovat Pěnovi, který povídku importoval na web... Dále už se jen zmínim, že na třetí čast nebudete čekat tak dlouho jako nyní. ;-)
22.08.2007   15:16 JRoman
Název páté epizody
Ikdyž zatím nebyla odvysílána ani jedna epizoda ze třetí série, a ještě dalších 42 dní se vysílat nebude, známe již názvy a nějaké ty podrobnosti prvních pěti epizod! Dnes vám představím název právě pátého dílu. Ten by se měl jmenovat "Bedtime Stories", což by se dalo přeložit jako "Pohádky na dobrou noc". A proč takovýto název? V této epizodě si budeme číst pohádky bratří Grimmů. Více již zde neprozradím. Brzy by se snad měl objevit na webu spoiler...
22.08.2007   14:56 JRoman
Velká přestavba sekce epizody + nové spoilery!
Možná jste si mysleli, že se na webu teď moc nepracuje a že je málo novinek... Dovolte abych vás přesvědčil o opaku. Slíbil jsem, že náš web bude ještě dokonalejší a je to tady! Sekce epizody byla celá přestavěna! Od nynějška budete moci mít vše podstatné o danné epizodě na jednom místě. V sekci epizody totiž nyní můžete nalézt: datum premiéry, spoiler, screenshoty, nově také seznam písniček, samozřejně popis, dále nově zařazené odkazy se scénáři a také zcela nové hodnocení dílů. Hlasovat může úplně každý! Na této přestavbě se pracovalo už hodně dlouho, ale díky velké práci, starostem ve škole, maturitě a dalším různým problémům to trvalo dýl než jsem čekal. Nyní je však konečně dílo dokonáno. Rád bych poděkoval Pěnovi, který vše naprogramoval a zrealizoval podle plánu a dále Ant která mi pomohla s hudbou a dodělala všechny zbývající spoilery. Mimochodem v nové verzi epizod si už můžete díky Ant přečíst i spoilery ke čtyřem dílům ze třetí řady! Douám že se vám bude tento update líbit...
15.08.2007   17:26 JRoman
Křišťálová lupa 2007
Zpravodajský server Lupa.cz vyhlásila druhý ročník čtenářské ankety Křištálová lupa 2007. Jedné se o ocenení za nejlepší a nejzajímavější projekt na českém internetu za rok 2007. Pokud je tento web váš nej tak jej můžete nominovat a to po kliknutí na boční banner a dále jeho adresu napište do kategorie "Zábava a bulvár" to je našemu obsahu nejbližší:-) Těšíme se na vaše hlasy:-)
14.08.2007   09:34 L.u.k.e.
Update wallpapers
Do naší sbírky wallpaperů přibyly další dvě povedené tapety:-) Opět vyšly z dílny mistra malíře Mr. Cubeho:-)
13.08.2007   23:40 L.u.k.e.
17 exkluzivních wallpaperů
A aby toho nebylo málo tak Mr. Cube vytvořil i 17 vynikajících wallpaperů a řeknu vám stojí to opravdu zato;-) Tak neváhejte a určitě se na ně podívejte:-) Shledénout je můžete buď po kliknutí na boční banner nebo v sekci download. Za vše bych chtěl Mr.Cubemu moc a moc poděkovat:-)
12.08.2007   22:51 L.u.k.e.
Portrét Jareda Padaleckiho
Ano je to tak:-) Náš mistr malíř Mr. Cube se vrátil z chaty kde se opravdu činil:-) Tentokrát tu máme něco pro příznivce Jareda Padaleckiho jeho portrét, který byl exlkuzivně nakreslen pro náš web:-) Plný náhle dostanete po kliknutí na boční banner nebo si ho můžete prohlédnout v skeci galerie.
12.08.2007   22:47 L.u.k.e.
Název třetí a čtvrté epizody
Na internetu se objevily názvy a informace o dalších epizodách z nové série. Třetí epizoda ponese název "Bad Day At Black Rock" a odvysílána bude 18. října. V pořadí čtvrtá epizoda by se měla jmenovat "Sin City" a bude odvysílána hned další týden, konkrétně tedy 25. října.
03.08.2007   10:49 JRoman
Portrét Jensena Acklese
Tak a máme tu něco pro fanoušky Jensena Acklese. Jedná se o exkluzivní portrét toho to herce, který v našem seriálu hraje staršího bratra Deana. Tento portrét byl nakreslen přímo pro náš web autorem, který si říká Mr. Cube. Originální velikost portrétu je ke shlédnutí po kliknutí na boční banner nebo v sekci galerie. Autor se mi svěřil že v nejbližší době má v plánu také nakreslit portrét Jareda Padaleckiho. Tímto bych chtěl moc poděkovat autorovi:-)
02.08.2007   00:59 L.u.k.e.
 
..:: Archiv novinek ::..
..:: Vyhledávání novinek ::..

Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz