Supernatural - Lovci duchů

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Archiv novinek: Únor 2009

Další řada potvrzena... HURÁ ! ! !
Televizní stanice The CW včera odpoledne na svých webových stránkách oznámila, se kterými seriály počítá i v nadcházející sozóně. Mezi seriály nechyběl i náš SUPERNATURAL. Z dalších seriálů, které CW plánuje na další sezónu bych jmenoval například Smallville, ke kterému se bude již natáčet úctyhodá deváté série.
Na závěr bych chtěl poděkovat uživateli s přezdívkou noky, který vás jako první v Shout Boardu o téhle úžasné zprávě informoval.
25.02.2009   18:08 L.u.k.e.
Už se to blíží, epizoda 415 za dveřmi ! ! !
Ano je to tak. Už jen 16 dní nás dělí od toužebně očekávaného patnáctého dílu čtvrté série, který nese název Death Takes a Holiday. Do sekce epizod jsem přidal 10 parádních screenů a také spoiler k této epizodě.
Za screeny, spoiler a také za pěknou animaci nadcházející epizody, bych chtěl poděkovat uživateli Mr. Cube:-)
25.02.2009   00:23 L.u.k.e.
My Bloody Valentine 3D v podání Jensen Ackles

A aby Jensen nebyl pozadu i on se stal hlavní postavou nového trháku pro velkoformátový IMAX s názvem My Bloody Valentine 3D. A jak už název napovídá jedná se o horor s prvky thrileru. Ale není to jen tak ledajaký horor tenhle je přeci jen něcím výjimečný, a to zpracováním v 3D:-)

Odkazy:
HD trailer
Oficiální web filmu
CSFD.cz
23.02.2009   08:17 L.u.k.e.
Pátek třináctého se po deseti letech vrací s Jaredem

Méme tu pro vás možná trošku opožděnou, ale přeci jen pro nás pořád aktuální novinku. Jedná se o málé info o filmu, který měl v USA v Pátek 13. února premiéru a u nás je předpokládaná premiéra 23.04.2009. Jak již datum americké premiéry napovídá, jedná se o horor "Pátek třináctého", ve kterém hraje mimo jiné i jednu z hlavních postav, nám určitě dobře známý Jared Padalecki.

Malé info o filmu:

Pátek třináctého získal prvenství jako neúspěšnější film valentýnského víkendu v Holywoodu. Díky tržbám, které přesáhly za první víkend 42.2 miliony dolarů se stal filmem No.1 v Severní Americe hororového žánru.

- Stejnojmenný remake filmu z roku 1980 měl štěstí a film kde se to noži jen hemží vykročil do světa s tržbami 42.2 mil.dolarů, které vydělal během minulého valentýnského víkendu.

- Toto je rekord v hororovém žánru a předstihl film "THE GRUDGE" z roku 2004. I přesto, že THE GRUDGE prodal nepatrně více vstupenek ho Pátek 13 předstihl díky dnešním vyšším cenám za vstupné.

- Film byl realizován studii Warner Bros. a New Line Cinema, která přinášejí obnovený hrůzu nahánějící příběh o zabijákovi Jasonu Voorheesovi a jeho běsnění mezi partou mladých lidí v odlehlém letním kempu.

- Během premiérového dne (minulý pátek 13.2.) vyždímal film z peněženek fanoušků 19.4 miliony dolarů. Což je jen nepatrně více, než stál film samotný 19 mil. dolarů.

- "Je to skvělý titul a ještě lepší úvodní víkend. Měli jsme Pátek třináctého a Valentýna," řekl Dan Fellman, šéf distribuce Warner Bros. "

Odkazy: Stránky filmu a HD trailer.

Na závěr bych chtěl jen dodat, že po kliknutí na obrázek se dostanete do galerie, kde se nachází pár foteček z premiéry, které i s infem o filmu poskytl uživatel Mr. Cube, za což mu patří velké díky.

23.02.2009   00:02 L.u.k.e.
Převleky ve čtvrté sérii
V sekci převleky jsem doplnila, za co všechno se Sam s Deanem zatím v průběhu čtvrté série vydávali. Pokud se chcete podívat, klikněte na obrázek.
08.02.2009   06:38 tutanchaton
Legenda k dílu 414
Máme tu po delší době pro vás novou legendu k poslednímu dílu 414 - Sex and Violence. Můžete se v ní dočíst něco o Sirénách a dalších jim podobných bytostech.
07.02.2009   16:30 tutanchaton
Titulky k dílu 414 - Sex and Violence
Máme tu pro vás titulky k dílu 4x14 - Sex and Violence. Překlad pro vás vypracovaly tutanchaton a Ant, korekci měl vyjímečně na starost Pěna. Přejeme vám hezkou zábavu během sledování a hlavně si tento díl pořádně vychutnejte, protože další bude následovat až 12.března.
06.02.2009   23:24 SSSCZG
 
..:: Archiv novinek ::..
..:: Vyhledávání novinek ::..

Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz