ďťż
SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
VysĂ­lĂĄnĂ­
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

 

 
 
Článek z BuddyTV

Existuje spousta teorií fanoušků o tom, co se bude dít dál v Supernaturalu po šokujícím finále třetí série, ve které byl Dean rozsápán před zraky svého bratra pekelným psem a skončil zavěšen v pekle. Erik Kripke řekl, že Dean zůstane poměrně dlouho mrtvý, ovšem co to znamená? Čekají nás některé epizody bez Acklese? Bude Sam zatím nějakou dobu lovit démony sám? To jsou cesty, kterými by se čtvrtá řada mohla ubírat.
Před časem v rozhovoru pro TVGuide Kripke prozradil některé zajímavé detaily týkající se Deanova návratu.
Fanouškové Deana Winchestera si mohou nakonec vydechnout úlevou, protože první díl čtvrté řady, jehož premiéra bude 18. září, začíná jeho probuzením do světa žívých, po jeho trápení v pekle. Uběhly čtyři měsíce od konce třetí série a Dean si nepamatuje nic z utrpení, která zažil v pekle. "Pomalu bude vycházet na světlo, co se stalo s Deanem v pekle a co dělal Sam té během doby, kdy byl nucen lovit sám," řekl Kripke pro TV Guide. "Dává to hezkou příležitost ukázat Deanovo vnitřní rozpoložení i možnosti k tomu, aby se bratři překvapili navzájem."
Vlastně mě překvapuje, že se Dean vrátí tak rychle. Předpokládal jsem, že Sam s Bobbym budou hledat způsob, jak ho dostat z pekla do konce první nebo druhé epizody, ale že se probudí na Zemi hned na začátku první epizody, je neočekávané. Pokud Sam skutečně nemá nic společného s Deanovým zmrtvých vstání, tak kdo ho přivedl zpět? Z jakého důvodu je tedy zpátky mezi živými? To jsou otázky, které se pravděpodobně potáhnou skrz celou čtvrtou sérii.

Autor: Don Williams
Překlad: tutanchaton

 

ďťż
Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz