ďťż
SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
VysĂ­lĂĄnĂ­
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

 

 
 
Článek z BuddyTV

Tým Supernaturalu přivezl na Comic Con v San Diegu spoustu zajímavých informací a materiálů. Vrcholem programu se nepochybně stalo promítnutí prvních pěti minut čtvrté sezóny. Neméně zajímavé poznatky však poskytli o právě natáčené sérii Eric Kripke, Jensen Ackles a Jared Padalecki také na tiskové konferenci novinářům.

Zatímco Jensen a Jared hovořili o tom, čím budou jejich postavy procházet ve 4. sezóně, Kripke naznačil, že jedna epizoda by mohla ukázat bratry na stření škole. Budou mít fanoušci šanci vidět Sama a Deana jako mladé výtržníky?

"Celé je to zatím ve fázi úvah, ale myslím, že již v tomto období natočíme takovou epizodu," prozradil Kripke. "Během vyšetřování navštíví chlapci jednu ze středních škol, do které chodili a potom v retrospektivě ukážeme, jak vypadal jejich život na střední škole. Uvidíme osmnáctileté bratry, jak strkají lidem hlavu do záchodové mísy nebo vyvádějí jiné výtržnosti. Ještě jsme se konkrétně nerozhodli, co přesně v tomto díle bude."

Zatímco příběh o mladých bratrech Winchesterech je ještě ve fázi diskuzí, má Kripke jasno v tom, kolik toho diváci uvidí z Deanova pobytu v pekle: "Nemáme v plánu detailně ukázat peklo s výjimkou krátkých záblesků," řekl Kripke. "Rozhodně neuvidíte Deana v pekle nabodnutého na vidlích. Bude to spíš o jeho návratu na Zem a o tom, co to udělá s jeho psychikou. Je to stále ten samý Dean, ale někde hluboko v jeho duši se ukrývá vzpomínka na místo horší, než si vůbec dovedeme představit."

Odloučení Sama a Deana velmi ovlivní jejich vztah v průběhu období. Do doby Deanova návratu na začátku sezóny uběhly v Samově životě čtyři měsíce. Kripke řekl, že jejich odloučení v jistém smyslu rozvazuje scénáristům ruce: "Chlapci mezi sebou neměli téměř žádná tajemství. Alespoň od začátku první série, do jejíhož zahájení žil každý z nich svým životem. Takže doba, po kterou byly odloučeni, přináší scénáristům nové možnosti a bratrům příležitost dozvědět se o sobě navzájem něco nového."

Také Padalecki prozradil něco málo o tom, jak Deanova smrt ovlivní Sama. Během celé sezóny budou bratři muset bojovat se svými vnitřními démony a budou se snažit obnovit jejich vzájemný vztah. "Myslím, že oba Sam i Dean se stali samostatnější nebo přinejmenším útočnější. Za poslední čtyři měsíce oba udělali věci, které jim teď nedají pokoj... Když se teď dostáváme v natáčení do středu sezóny (epizody 8 až 15), chystáme se podrobně ukázat bolest, kterou si Sam po Deanově smrti prošel i co během těch čtyř měsíců dělal... Musel pohřbít bratra a potom se nějak vyrovnat s tím, že je pryč. Pravděpodobně dělal věci, se kterými si teď není jistý a není na ně hrdý. Stal se mnohem tvrdší a nekompromisnější."

Zajímavou okolností, o které se zmiňují Kripke i Ackles je, že Dean začíná hrát důležitější roli v mytologii Supernaturalu. "Poprvé bude velká část mytologie seriálu vázána na Deana," říká Kripke. "Doposud se telepatické schopnosti a všechno ostatní v tomto duchu vztahovalo pouze k Samovi, nyní ale má každý z bratrů své tajemství."

Ackles se zmínil o tom, jak je vzrušen tím, že Dean nyní hraje důležitější roli v mytologii seriálu, i když k tomu došlo za cenu jeho smrti. "Nikdy jsem nepochyboval o tom, že se Dean vrátí, protože jinak by se z toho stal seriál Sama Winchestera," zažertoval Ackles, "ale nevěděl jsem jak a proč. Vždycky jsem předpokládal, že najdou způsob, jak mě dostat zpátky, ale myslel jsem, že se vrátí ten samý Dean snažící se zachránit Sama před čímkoliv, co pro něj démoni přichystali. Ale teď, když jsem zpátky, trápí mě dohady nad tím proč a jak. Vše, co se stalo, ovlivnilo Deanovu psychiku, to co dělá a čím prochází. Určitě to bude mít souvislost s mytologií celého seriálu."

Winchestery čeká ve čtvrté sezóně rozhodně mnoho změn, ale Kripke doufá, že fanoušci neztratí zájem o seriál: "Bývám první, kdo přizná, že nějaká epizoda nebo část období nestála za nic, ale tentokrát jsem opravdu vzrušený, v místnosti pro scénáristy se všichni chichotáme jak malé školačky. Myslíme si, že pro letošek máme přichystáno něco opravdu senzačního."

Překlad: tutanchaton

 

ďťż
Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz