ďťż
SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
VysĂ­lĂĄnĂ­
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

 

 
 
Comic Con San Diego 2008

O minulém víkendu se v San Diegu konal Comic Con. Zůčastnili se ho Jensen Ackles, Jared Padalecki, tvůrce seriálu Eric Kripke a scénáristé Sera Gamble and Ben Edlund.

Některé inforamce z Comic Conu:

 • Ackles přiznal, že pro něj byla Deanova smrt šok. "Prolistoval jsem scénář finále, dostal jsem se na poslední stránku, a co to vidím. No tak, to jistě musí být překlep." Jensen řekl: "Zeptal jsem se Erica, jak se hodlá z té situace dostat a on mi odpověděl: Nevím, ale na něco přijdu."
  Eric Kripke se obával, že zabití Deana nebude pro diváky příliš velký šok, protože už zabil chlapce přece tolikrát, ale přesto se pro něj rozhodl.
 • Kripke se zmínil o tom, že dveře pro Jeffrey Dean Morgana jsou vždy otevřené, ale je to velimi zaměstnaný herec a proto se s jeho návratem v nejbližší době nepočítá. Fanoušci ovšem uvidí 20-letého Johna a 18-letou Mary ve čtvrté epizodě nové série.
 • Co se týče ostatních mrtvých postav, jako jsou Gordon, Bela nebo Ruby, Sera Gamble uvedla, že se mohou kdykoliv vrátit. Kripke doplnil, že ale ne všichni.
 • Kripke je toho názoru, že by seriál neměl být delší než pět sezón, protože v nejlepším je třeba přestat.
 • Jednou z epizod, na kterou je Ben nejvíce pyšný, jsou "Ghostfacers." Kripke je chtěl původně nazvat "The Boys in Boo", ale je rád, že mu to Edlund rozmluvil.
 • Na dotaz na soundtrack, Erik odpověděl, že nemá rád klasické soundtracky a chce, aby v seriálu bylo co nejvíc klasického rocku. Konkrétně rock napsaný před rokem 1983, protože právě ten nejlépe odpovídá stylu seriálu. Do scénáře k pilotnímu dílu napsal: "Vemte si svou americkou pop-music a strčte si ji někam."
 • Někdy uprostřed vystoupení se na scéně objevili Ed Zeddmore a Harry Spangler spolu s Edovou nevlastní sestrou Maggie, která je natáčela. Ptali se "Sama a Deana", co tam dělají a proč používají tak divné pseudonymy. Nakonec to Jensen nevydržel a vyhodil je.
 • Na dotaz, co bude hlavním tématem čtvrté série, Kripke odpověděl: "Pornografie." Jensen k tomu dodal, že je nadšený.
 • Kripke nepotvrdil, ani nevyvrátil informaci o tom, jestli se budou Samovi schopnosti dále rozvíjet, ale řekl, že se dozvíme hodně nového o Mary Winchesterové.
 • Eric řekl, že Jensen zpívá velmi dobře a Jared jen hlasitě huláká, proto, aby to neznělo divně, musel Jensen v posledním díle třetí série zpívat v autě Bon Joviho písničku falešně.
 • Tvůrci Supernaturalu byli inspirováni různými asijskými horory včetně Kruhu, Ju-On, Oko a Janghwa, Hongryeon.
 • Na otázku, jestli se v seriálu neobjeví jako hostující hvězda Bruce Campbell, Eric řekl, že se o to snaží v každé sezóně, ale že je velmi zaneprázdněn natáčením Burn Notice v Miami. Nicméně se v Supernatural brzy objeví Mitch Peleggi (The X-Files, Stargate Atlantis), který si v seriálu zahraje otce Mary.
 • Jensenovi i Jaredovi se líbil nápad fanoušků s westernovou epizodou, nicméně Jared podotkl, že si nedokáže představit, jak si Winchesterovi nasadí kovbojské klobouky a ostruhy... "A kalhoty s dírou na zadek?" zeptal se Kripke. "Ano, prosím," odpověděl Jensen.
 • "Doufám, že potemní," řekl Jared při dotazu, jestli čtvrtá sezóna přinese nějakou změnu ve vztahu mezi Samem a Deanem. "Když byli Sam s Deanem odděleni, byli nuceni vypořádat se s věcmi, o které se navzájem nechtějí podělit," dodal Jensen. I přesto Kripke slíbil, že ve čtvrté sezóně zůstane jejich bratrský vztah i nadále velmi důležitý.

Překlad: tutanchaton

 

ďťż
Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz