ďťż
SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
VysĂ­lĂĄnĂ­
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

 

 
 
Interview s JENSENem ACKLESem
 

Star Telegram: Takže – myslíte, že dokážete nahradit Toma Cruise?

Jensen Ackles: Největší obavy mám z nalezení mého vlastního náhledu na tuhle roli. Jsem s tím filmem tak obeznámený, že když si čtu text, tak v hlavě neustále slyším filmovou verzi. Snažím se vytlouct si to z hlavy a vnést do role můj vlastní pohled, což vlastně bude má největší výzva. A to ani nezmiňuju zapamatování si celého textu.

 

ST: Jako kluk jste dělal modeling; hrál jste taky v divadle?

JA: V podstatě to bylo tím, že můj otec je dallaský herec. Pracoval hodně v rádiu a televizi, a když jsem byl malý, vzal mě do agentury a ty dámy tam byly jako “Ohhh, měly bychom ho dostat do fotografického oddělení“. Takže takhle nějak to začalo. Pak jsem ale zestárl a uvědomil si, že mi to naprosto překáží, prosil jsem mámu, a mě s tím nechá seknout. Takže mě nakonec nechala skončit. Bylo mi kolem 14 let. Myslím, že jsem natočil jednu reklamu na Nabisco, a tím to skončilo.

 

ST: Takže, kdy se to vlastně změnilo v herecká vystoupení?

JA: Na střední jsem hrál v divadle a tam se náhodou objevil manažer talentů z Los Angeles – on byl z Dallasu a vrátil se do města, aby navštívil přátele. Přišel na jedno z představení, viděl mě a líbil jsem se mu, a tak mi o trochu později řekl svůj názor a já mu řekl, a se jdeme projít. Znal mého tátu a tenhle průmysl tolik jako já, věděl jsem, že je dost riskantní, jet do Los Angeles. Ale on byl neústupný a přemlouval mě, abych vypadnul hned poté, co jsem dokončil střední a já si myslel, “A co kruci? Odejdu z domu na pár měsíců a uvidím, jaké to je“. A to bylo před 11 lety.

 

ST: Vím, že jste velký fanda Cowboys. Sledujete všechny dallaské sporty?

JA: Hlavně Mavs a Cowboys. Ve skutečnosti žiju nahoře v Kanadě, tamní štáb by udělal cokoliv, aby mě dostal do hokeje. Někdy během obědů hrajeme na jedné z prázdných scén ateliéru trochu street hokeje. Dokonce jsem sledoval sérii Dallas Stars-Vancouver Canucks a to jen proto, aby mi ti lidi přestali tvrdit kraviny. Ale nakonec vyhráli, takže jsem tak nějak musel přiznat porážku.

ST: Čemu dáváte přednost – Texaským létům nebo Vancouverským zimám?

JA: [Smích.] No, vyrovnával jsem se s obojím několik let, a abych byl upřímný, je to půl na půl. Nejsem si úplně jistý který z nich, ale těším se až znova budu se svou rodinou. Je to křehká rovnováha, protože mám život ve Vancouveru. Domů se moc často nedostanu. Minulý týden, se mně má přítelkyně zeptala, jestli jsem si v domě utřel prach, protože byl uzavřený celých devět měsíců. Je to obě, ale je dobré tenhle problém mít.Příjemné na tomhle vracení se, je ten pocit nezodpovědnosti, který s tím přichází. Kdokoliv, kdo má matku, jako je ta má, ví, že když přijede domů, tak se o něj prostě postará. Takže se na to svým způsobem těším.

 

  Překlad: Ant 

 

ďťż
Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz