ďťż
SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
VysĂ­lĂĄnĂ­
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

 

 
 
Interview s Jaredem Padaleckim
 

iF magazine: Jak zlým se Sam stane ještě před koncem této season?
Jared Padalecki: Zatím jsem byl velmi zlý v jedné epizodě, ale uvidíme Sama z různých uhlů pohledu, tak jak ho neznáte. Jsem na to opravdu hrdý, protože Sam byl příliš obyčejný student práv, takže je fajn vidět ho i z odlišné stránky.

iF magazine: Jste už někdy unavený z rodinných potyček, které máte skoro v každé epizodě?
Jared Padalecki: Ne, je to pro mě pořád zábava, protože když začnete dělat věci, které nerozvíjí opravdové vztahy, tak hrajete pro nic za nic. Když se dostanete zpátky ke skutečnému vztahu a dvěma postavám, které se o sebe starají, jako o nic jiného, tak to zpevní vztahy a na tom nejvíce záleží. Takže myslím, že odpověď je, že miluju hádky s Jensenem. (Smích)

iF magazine: Jaká je pro tebe ta nejvzrušující věc přicházející s touto season?
Jared Padalecki: Nevím. Kripke a jeho scénáristická banda si to nechávají pro sebe, chtějí aby byli Jensen a Jared na stejné lodi jako je Sam a Dean. Myslím, že je tu plán, jehož účelem je, abychom nevěděli, kde budeme příští týden nebo měsíc nebo jaký je vlastně plán do budoucna. V herectví je to standardní, protože oni nám prostě neřeknou, co bude dále. Navíc, když natáčíte každý den, od první do poslední scény, tak vážně nemáte čas starat se o další epizody.

iF magazine: Jsou tu nějaká stvoření, která byste chtěl vidět v seriálu?
Jared Padalecki: Chtěl bych vidět stínového muže. Byla to postava v Twilight Zone, který jsme táta a já vždycky sledovali a je to o stínovém muži, který se poctivě stará o své dítě. Když násilníci ublíží jeho dítěti, tak najednou zmizí, aniž víte co se s ním stalo. Pak jednoho dne se stínový muž obrátí proti němu, bez zjevného důvodu. Tuhle myšlenku jsem měl moc rád. Samozřejmě, že typické příšery z pod postele, bych taky rád viděl. Je tu mnoho klasiky, u které doufám, že se k ní dostaneme.

iF magazine: Jaké bylo pracovat s Amber Benson z Buffy, přemožitelky upírů?
Jared Padalecki: Bylo to zlatíčko. Je tak profesionální a je velmi, velmi talentovaná kočka. Byla to zábava s ní pracovat. Byla to jedna z těch situací, kde jsme měli opravdu šílené epizody a Jensen a já jsme byli v seriálu jediní nastálo, takže jsme byli hodně závislí na našich “guest stars“. Pokud nebyli dobré, pak ta epizoda dopadla špatně. Takže fakt, že byla tak dobrá a že zná tenhle druh seriálu se projevil, když s námi pracovala. Byla opravdu zábava s ní pracovat.

iF magazine: Pokud byste mohl předvídat konec seriálu, jak byste chtěl, aby kluci skončili?
Jared Padalecki: Mrtví. (Smích)

iF magazine: Vy chcete umřít? Myslíte si, že je to jediný způsob, jak to může všechno skončit?
Jared Padalecki: Jo. Myslím, že je na tom něco velkolepého, vidět je odcházet v záři.

iF magazine: To je opisování! Říkáte to, protože táta Winchester zemřel!
Jared Padalecki: (Smích) Ne. Vážně bych je viděl rád umřít. Cítím, že smrt je pro ně určitým způsobem jediný možný únik.

 
ďťż
Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz