ďťż
SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
VysĂ­lĂĄnĂ­
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

 

 
 
Interview s JAREDEM PADALECKI

 

ENTERTAINMENT WEEKLY: Takže slyšela jsem, že herci a štáb dostali tenhle   týden nějaké dobré zprávy.

JARED PADALECKI: Před pár dny jsme byli obnoveni pro třetí sérii. Čas na to, abych složil zálohu na Ferrari. [Smích]

 

EW: Popovídejme si trochu o šavnatém finále.

JP: Původně jsme měli jít natáčet na opravdový hřbitov, ale počasí bylo strašné a byla to zkrátka zablácená díra, bylo nemožné se dostat dovnitř nebo ven, nebo tam dostat dolly track. Takže jsme skončili na ozvučené scéně v budově zastupující hřbitov – náhrobky, blesky a hromové efekty. Zabralo to 4 dny, než jsme to natočili a je to asi 15 minut dlouhé.

 

EW: Jdeme do finále, vím, že tam bylo nějaké tajemné víření kolem tvé postavy, ďábelský lovec Sam Winchester…

JP: Pořád nevíme, co se Samem stane. Víme, že byl přenesen do toho malého městečka s démonskými dětmi a nakonec ztracený. Ale zajímáme se o toho kluka, co zabil Sama a čím se stane? Žlutooký démon říká, že má pro jednoho z nás bratrů velké plány. Víme, že Sam ožije, tak či onak. Je tu otázka, “Proč Sam ožije? Kdo za to bude platit?“

 

EW: Jsi už unavený po dvou letech v akčním seriálu “kouzlem“ kaskadérské práce a efektů?

JP: Pořád mě fascinují efekty výstřelů zbraní – prázdná místa v natáčení. A kaskadéři, kteří jsou vytahováni na drátech. Jsem jak 12-letý kluk “Oh, skvělý, vypadá to, jako by létal“. Rozhodně toho uděláme nejvíc ve finále. Není tu žádné specializované středisko – a je to pro hraní, osvětlení, zvuk, vizuální práce, speciální efekty, nebo kaskadérské kousky, které pak nejdou úplně na doraz.

 

EW: Dělᚠsvé kaskadérské kousky sám?

JP: Sem tam. Měl jsem zakázáno dělat kaskadérské kousky od toho, co jsem si zlomil ruku, když jsem na ni špatně upadl. Měl jsem sádru po šest epizod.

 

EW: Myslíš, že Supernatural – na rozdíl od ostatních duchařských seriálů, řekněme třeba Akta X – dává svým fanouškům odpovědi, po kterých touží?

JP: Většina ze seriálů, které jsem měl možnost sledovat – začal jsem sledovat Lost, shlídnul jsem první sérii na mém iPodu ve třech dnech – a začínám se ladit na 2 sérii. A místo toho, aby odpovídali na otázky, tak se ptají na další. Možná jsem netrpělivý jako divák, ale frustrovalo mě to do bodu, kdy jsem se už na nechtěl dívat, protože jsem si připadal, jako bych byl podvedený. Jsem šastný, že jsem součástí seriálu, kde zodpovídají otázky, ne jen vznášejí nové.

 

EW: Víš, že Dean měl lepší rozloučení než Logan(Matt Czuchry), Roryin konečný přítel z Gilmorek?

JP: [Smích] Vetřu mu to do tváře, jak ho příště uvidím. Budu jako, “Ha ha, měl jsem lepší rozloučení než ty!“

  Překlad: Ant 

 

ďťż
Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz