ďťż
SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
VysĂ­lĂĄnĂ­
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

 

 
 
Interview s Ericem Kripke

Otázka: Co nás čeká ve čtvrteční epizodě "Time Is on My Side"?

Eric Kripke: Zvyšujeme napětí kolem blížícího se konce Deanovi lhůty, před tím než bude muset jít do pekla.

Otázka: Předpokládám, že drama bude pokračovat do samého finále, ačkoliv...

Eric Kripke: Ano, je tu velká šance, že nebudou moci Deana zachránit. Blíží se konec splatnosti jeho smlouvy a chlapci se stávají stále zoufalejší a snaží se najít způsob, jak tomu zabránit. V této epizodě se pokouší provést dva rozdílné zoufalé způsoby Deanovi záchrany. Ještě navíc se tu objevuje jedna hrůzostrašná městská legenda o několik století starém doktorovi, který přebývá v lese v East Coast a udržuje se naživu kradením orgánů... Je to jedna z našich nejděsivějších epizod. Objevuje se zde hodně chirurgických scén, během nichž je člověk ještě na živu a svíjí se. Takže se opravdu dívejte. Navíc zde vrcholí i osud Belly pro toto období.

Otázka: Ona zemře?

Eric Kripke: Dívejte se a uvidíte. Ale nečeká ji nic dobrého. Ukážeme několik překvapení, která jsme si drželi po celou třetí sezónu a nyní odkrýváme karty, abychom ukázali její motivy - podvádět, kdo je a jaké tajemství ukrývá - uvidíte vše, i jaké je její místo v celé této historii.

Otázka: Mohou chlapci někdy dostihnout Bellu? Bylo řečeno, že je příliš chytrá pokud jde o její vlastní prospěch.

Eric Kripke: Jsme si dobře vědomi této poznámky a vyřešili jsme děj tak, abychom dovolili chlapcům ji dostihnout. Můžeme se spolehnout na to, že tu svoji roli sehrají lidské protiklady, již jsme někde oznámili, že se Loren příští rok neobjeví, takže si myslím, že se s ní rozloučíme odpovídajícím a dramatickým způsobem.

Otázka: Ukázali jste o Deanově dohodě všechno, co jste chtěli nebo jste něco z toho vynechali kvůli stávce scénáristů?

Eric Kripke: Ukázali jsme všechno, co šlo - bylo to samozřejmě na úkor děje v poslední části této sezóny.

Otázka: A nyní k finále "No Rest for the Wicked", předpokládám, že postava, kterou hraje Jensen Ackles zemře a je to naposled, kdy ho v seriálu vidíme?

Eric Kripke: Ano, Jensen se chtěl soustředit na filmy a nechtěl mi dát 25% z platu, které jsem požadoval, takže opouští seriál. Připojí se k nám Chad Michael Murray, aby ho nahradil, a příští rok bude probíhat jako Mistři harzardu, kde Vance a Coy nahradili Boa a Luka. Všechno bude trochu jinak, ale nebude to špatné... Myslím, že se vám to bude líbit.

Otázka: To se mi líbí. Skutečně, i když jak dlouho bude trvat, než se Dean dostne z pekla?

Eric Kripke: Opravdu nemohu na tuto otázku odpovědět... a kdo říkal, že Dean skončí v pekle?

Otázka: Dobře, přejděme ke čtvrté sérii. Co od ni můžeme očekávat? Kromě Coy a Vance.

Eric Kripke: Budeme méně času věnovat velkým událostem a válce, ale více času strávíme mluvením o vztahu bratrů a tím, jak reagují na válku. Myslím, že máme ještě nějaké nové nadpřirozené bytosti, které představíme ve čtvrtém období a že lidi také překvapíme. Máme ještě něco v rukávu.

Otázka: A teď moje oblíbená část. Dotazy fanoušků: Lindsay z Royal Oak by chtěla vědět: "Jestli ještě plánujete pět sezón seriálu a proč?"

Eric Kripke: Ano. Protože, když vytváříte takovýto typ příběhů, chcete se dostat až na samý vrchol, když ještě tvoříte efetivně a nevyhnutelně inklinujete k rozbředlosti, pokud příběh vyprávíte příliš dlouho. Takže, u takovéhoto druh příběhů, které mají epický ráz, v nichž máte své hrdiny, démony a konec světa... chcete, aby skončily jasně a nechcete sledovat finální epizodu, která půjde do ztracena jako vyfukující se balón. Chcete ho ukončit jasně, tak aby se dalo opravdu říct: "Tohle je konec příběhu". Proto se snažím ze všech sil, abych to udělal právě tak.

Otázka: Další fanoušek se ptá: "Kdy nebo jak se dozvíme o historii rodiny ze strany Mary Winchesterové?"

Eric Kripke: Okolnostmi kolem Mary se skutečně budeme zabývat. Myslím, že mám v úmyslu odpovědět na tyto otázky dříve, než od nás lidé očekávají. V první polovině čtvrté série skutečně odpovíme na mnohé z těchto otázek.

Otázka: Sandy se ptá: "V epizodě "Croatan" se všechno točí kolem testování Samovi odolnosti na démonický virus, ale pak se k tomu již nevracíte. Bude výsledek testu nějak významný pro budoucnost?"

Eric Kripke: Budeme s virem z Croatanu v naší mytologii ještě pokračovat a vrátí se v nějaké formě, na které ještě pracujeme.

Otázka: Je ještě nějaká poslední věc, kterou by fanoušci měli vědět?

Eric Kripke: Připravte se na finále. Myslím, že to bude nervy drásající a velmi důležité k pochopení událostí ve čtvrté sezóně. Myslím, že v něm položíme dobrý základ pro vysílání čtvrté série.

Překlad: tutanchaton

 

ďťż
Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz