ďťż
SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
VysĂ­lĂĄnĂ­
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

 

 
 
Interview s Ericem Kripke

TVGuide.com: Nelhal jste, když jste řekl, že připravíte vašim fanouškům léto plné znepokojení a úzkosti.

Eric Kripke: Byl to vtipný způsob, jak ukončit sezónu. Dean visící na hácích uprostřed něčeho, co vypadá jako tisíci mílová pavučina z rezavých řetězů. Něco jako když M. C. Escher potkal Hellraisera.

TVGuide.com: Proč jste poslal Deana do pekla?

Eric Kripke: Každý očekával, že Dean bude zachráněn. To byl důvod poslat ho do pekla. Ale také, i když nemohu odhalit všechno, to je pro Deana bod zlomu. Co se musí stát, abyste mohli změnit radikálně něčí osobnost? Například ho někam pošlete. Takže, co se stalo s Deanem v pekle a jak se mu podařilo se odtud dostat, bude základní linií čtvrté sezóny.

TVGuide.com: Takže budou ještě scény z pekla?

Eric Kripke: To mohu prozradit. Dean stráví v pekle mnohem delší dobu, než se mnozí domnívají. V lidském měřítku to bude šest měsíců, možná déle. V pekle to ovšem může být několik let nebo desetiletí. Neřeknu vám, jak se tam odtud dostane, ale objeví se v různých krajinách. Hodně se změní za tu dobu, co bude pryč a po tak dlouhé době si bude muset znovu zvykat na svoje milované.

TVGuide.com: Bude stále člověk nebo... bude z části démon?

Eric Kripke: Zabere to stovky let, než se někdo přemění v démona. Dean nebude démon, ale bude se tajemně chovat. Když se dostane z pekla, bude mít jen nepatrnou vzpomínku na to, co se mu tam dole stalo. Bude to jedna ze záhad tohoto období.

TVGuide.com: Když mluvíme o démonech, vrátí se Ruby? A objeví se někdo nový?

Eric Kripke: Rubby se vrátí a ukážeme nové nadpřirozené nestvůry. Plánujeme návrat Steva Williamse, starého zahořklého samotářského lovce Rufuse.

TVGuide.com: Vrame se k srdci a duši seriálu. Jak Deanův pobyt v pekle ovlivní vztah mezi bratry?

Eric Kripke: Ovlivní ho velmi výrazně. Budeme pomalu odhalovat, co si Dean pamatuje z toho, co se stalo v pekle a to dramaticky ovlivní jejich vztah. Dean je v postatě POW (prisoner of war - válečný zajatec) vracející se domů z nejhorší pekelné propasti (doslovně). Jak se můžete vrátit zpět k vašemu životu, když jste prožili něco tak hrozného? To je jeden z jeho problémů. Ale nebojte se, bude mít stále stejně proříznutou pusu jako dřív.

TVGuide.com: A co smutkem zničený Sam? Ve finále jsme při střetnutí s Lilith jsme poznali něco z jeho sil.

Eric Kripke: Ukázali jsme, že je odolný vůči její moci. V průběhu děje dojde k mnoha zvratům. Sam slíbil Deanovi těsně před tím, než zemřel, že nebude používat svoje síly nebo rozvíjet svůj potenciál. Po jeho návratu mu Sam řekne: "Slíbil jsem, že nepůjdu touto cestou, protože jsi mě k tomu přinutil," ale začneme se obávat, jestli skutečně říká pravdu. Scénáristé ještě nikdy nebyli tak vzrušeni z nadcházejícího období. Máme ještě několik opravdu vzrušujících zápletek.

TVGuide.com: Snad budou na tolik zajímavé, že to nebude vaše poslední sezóna?

Eric Kripke: Snad. Ovšem každou sezónu píšeme tak, jako by byla naše poslední a doufáme, že to dobře dopadne.

Překlad: tutanchaton

 

ďťż
Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz