ďťż
SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
VysĂ­lĂĄnĂ­
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

 

 
 
Jensen Ackles na Comic Conu 2008

Neděle byla dnem Supernaturalu na Comic Conu a několik novinářů se sešlo s Kripkem a chlapci.

Jensen se objevil na konferenci naprosto nevyspalý, ukázalo se, že probíhalo natáčení do tří do rána a v neděli musel časně vstávat, aby mohl letět na Comic Con.

Začal rozhovor tím, že si urovnal všechny diktafony před sebou jako kostky domina.

O čtvrté sérii Jensen řekl: "Děj se začíná ubírat naprosto jiným směrem, než tomu bylo v posledních třech obdobích. Dean se teď stal součástí mytologie seriálu, což ovšem znamená daleko víc práce pro mě," povzdechne si a potřese hlavou, ale je vidět, že to nemyslí až tak vážně. "Myslím, že Jared měl během natáčení první epizody tohoto období čtyři dny volno, což je víc, něž jsem měl já za celou sezónu. Kripke mi řekl, že jsem se stal obětí vlastního úspěchu."

"Dean se už nesnaží jen ochránit bratra před jeho osudem, nyní musí také objasnit, co se stalo s ním samotným. Proto si myslím, že to bude zajímavý příběh."

Jensen přiznal, že má radost z toho, že scénáristé souhlasili s tím, že některé prvky, které sám přidal k Deanově postavě, doplní do scénáře. Ale ačkoliv má Ackles tuto roli rád, je ochoten se s ní rozloučit po skončení pátého období.

"Myslím, že pět sezón je ten správný počet," s úsměvem dodává: "něco jiného by bylo, kdyby to byl Lost, ve kterém účinkuje okolo 30 lidí a který se natáčí na Hawai třeba i s pěti volnými dny během jednoho dílu." Opět vážně dodává: "Je lepší skončit ve chvíli, kdy si lidé ještě přejí další pokračování, než vysílat do doby, kdy jsou diváci seriálem znudění."

Při zamyšlením se nad minulým obdobím se v hlasech všech ozývá zklamání nad tím, že bylo nutno kvůli stávce zrychlit dění třetí série a věnovat hlavní pozornost Deanově dohodě. Jednou z epizod, které byly natočeny i navzdory zkrácení celé sezóny byli “Ghostfacers”.

"Natáčení epizody Ghostfacers se mi líbilo, protože to byl úplně jiný formát, než jaký jsme do té doby dělali. Pracovat s Travisem, AJ a ostatními byla legrace, ale bylo to i svým způsobem obtížné, protože režisér nevyžadoval, aby se drželi scénáře a nechal je hodně improvizovat, bylo pak těžké udržet při natáčení vážnou tvář." Jensen se usmívá při vzpomínce na ty dny: "Já to ještě nějak ustojím, ale Jaredovi to moc nejde. Jestli někdo z nás bouchne jako první, tak je to on a jakmile se začne smát, je těžké ho zastavit. Byla to opravdu zábava."

Na natáčení finální scény posledního dílu třetí série Jensen už nevzpomíná tak rád.

"Bylo to příšerné. Strávil jsem asi čtyři hodiny tím, že na mě navěšovali různé háčky, řemeny, manžety i všechno ostatní a potom jsem šel na plac, kde mě zavěsili na lana. Měl jsem manžety kolem obou zápěstí a kotníků a jeden velký pás kolem pasu, přidělali mě na pět lan a pět chlapů mě vytáhlo do výšky asi 13 stop. Měl jsem na sobě spoustu falešné krve, postroje klouzaly a přezka se mi zařezávala do boku. Byl jsem zavěšený celou svoji vahou na sponě, která mi rýpala do těla a připadalo mi, že to trvá celou věčnost. Dělalo se mi špatně a chtěl jsem jediné, dostat se dolů. Bylo to těžké, ale ty záběry nakonec vypadaly velmi dobře."

Jediná ještě mučivější věc, než bylo natáčení finální scény, je pro Jensena otázka: "Proč jste natáčel o vaší letní dovolené horor?"
Z jeho reakce bylo zřejmé, že mu již byla položena mnohokrát. Přičemž odpověď je velmi jednoduchá, neměl prostě na nic jiného čas.

"Je legrační," řekl Jensen, "že během natáčení jsme izolováni na tom malém kousku světa ve Vancouveru, trávíme většinu času prací a vidíme se jen mezi sebou navzájem. Pak přijedu na místo jako je tohle a vidím lidi, kteří mají radost z toho, co děláme."

Chcete vědět, co Jensen a Jared dělají na následujících dvou fotografiích?Po tiskové konferenci byly Jensen a Jared zabírání tolika fotografy najednou, že je oslepili blesky z jejich fotoaparátů a oba herci z toho byli jednoduše v šoku, takže první snímky vypadaly hrozně. Poté jedna dívka, která si zřejmě neuvědomovala, že mluví tak nahlas, navrhla, aby ukázali něco zajímavějšího jako třeba jejich nejlepší modelovou pózu. Na to si Jensen začne rozepínat košili a Jared předvede svoji verzi "Blue Steele". Na druhé fotografii pak oba ukazují pózu "Captain Morgan".

Překlad: tutanchaton

 

ďťż
Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz