ďťż
SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
VysĂ­lĂĄnĂ­
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

 

 
 
Interview se Serou Gamble

Otázka: Těch několik posledních vteřin na konci sezóny... mělo to tak vždycky dopadnout?

Sera Gamble: V průběhu třetí sezóny jsme rozebírali, co máme v úmyslu udělat, takže si myslím, že právě k tomu jsme celou dobu směřovali. Nemohlo to skončit jinak, protože jsme vždy říkali, že není možné smlouvu zrušit. Dohadovali jsme se o tom, jak bude konec vypadat, ale nikdy nebylo pochyb o tom, že má trpět celé dlouhé léto až do příští sezóny.


Otázka: Bylo skvělé, že jste divákům Supernaturalu ukázali skutečné peklo a ne o něm jen mluvili jako doposud.

Sera Gamble: Podle mě to ještě není samotné peklo. Je to předpeklí. Líbí se mi představa, jak Dean sedí na židli v čekárně do pekla. Není to ani zlomek z toho, co se stane, když se dostanete do první z pekelných místností. Naše peklo je vlastně přijímací pokoj, kde vás drží, než se vyřídí papírování. To, co ho čeká, je mnohem a mnohem horší.


Otázka: V jaké etapě se nyní nachází práce na čtvrté sezóně?

Sera Gamble: Pracujeme na první skupině epizod, což jsou díly jedna až sedm. Eric Kripke a Bob Singer momentálně vybírají představitele pro jednotlivé role. Já píši druhou epizodu a natáčení začíná tento týden.


Otázka: O čem bude vaše epizoda?

Sera Gamble: Je těžké o tom hovořit, ale prozradím vám, že v ní budou velmi rozhněvaní duchové. Také se tam objeví známé tváře, které, jak doufám, fanoušci rádi znovu uvidí. Když jsem si rozmýšlela příběh, a které hostující hvězdy by se v něm mohli objevit, moc jsem si držela palce. Věděla jsem, že bude těžké je dostat, protože to jsou všechno talentovaní a velmi pracovně vytížení herci, ale měli jsme štěstí.


Otázka: Je možné, aby se Jeffrey Dean Morgan někdy znovu objevil v seriálu?

Sera Gamble: Byli bychom ho rádi viděli zpět, ale je skutečně velmi pracovně vytížený. Stala se z něj velká hvězda. Podařilo se nám dostat jeho hlas do jedné z epizod konce minulého období, takže šance tu vždycky je. Rádi bychom vrátili jeho postavu, pokud by se naše pracovní rozvrhy nějak sešly, ale nemyslím si, že je to možné, protože on je momentálně uprostřed natáčení filmu.


Otázka: Obecně, jak čtvrtá sezóna koresponduje s předchozími třemi?

Sera Gamble: Ještě nikdy jsem nebyla tak nadšená mytologií sezóny jako tentokrát. Takže buď jsem přišla o rozum, nebo je to ta nejlepší mytologie, jakou jsme zatím měli. Opravdu se těším na reakce fanoušků, až se epizody budou vysílat a my začneme odhalovat, co zamýšlíme.


Otázka: Jak stávka scénáristů ovlivnila vyprávění příběhu v poslední sezóně? Měli jste nakonec o šest epizod méně.

Sera Gamble: V očekávání, jestli a kdy budeme pokračovat, jsme vymýšleli nové nápady pro příběh i to, jak je převyprávět. Když jsme se vrátili k práci (po stávce), vznikla otázka: Co je nejdůležitější, abychom to ukázali ve třetí sezóně? Jeden příběh byl zřetelně nejpodstatnější: Dean uzavřel dohodu s démonem a zbyl mu jen rok života. K některým příběhům se vrátíme ve čtvrté sezóně - jako proč byli zabiti všichni přátelé matky Sama a Deana i k některým dalším námětům, které jsme museli poodložit.


Otázka: Jak dlouho si myslíte, že může seriál běžet?

Sera Gamble: Nemám žádné informace o tom, zda budeme pokračovat ještě další sezónu, ale vím, že seriál má vnitřní strukturu, která funguje a může pokračovat 150 epizod i více. Co se týče rodiny Winchesterů a jejich problémů s démony, nemám představu, o čem by mohl být příběh v 7. nebo 8. sezóně, ale věřím scénáristickému týmu a Ericovi. Skutečně nemám obavy. Superantural je jedním z těch seriálů, které by mohli pokračovat opravdu dlouho.

Překlad: tutanchaton

 

ďťż
Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz