SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

O seriálu

Warner Bros má dlouhou tradici mísit drama s nadpřirozenem. Začalo to seriálem Buffy, přemožitelka upírů (Buffy: The vampire slayer) a pokračuje v hitech jako Smallville nebo Charmed. WB bere diváky na novou vzrušující cestu do světa nevysvětlených jevů, událostí a hrůzy, jako například ve filmech Kruh (The Ring) a Nenávist (The Grudge).

Sam Winchester (Jared Padalecki), narozdíl od svého staršího bratra Deana (Jensen Ackles), utekl od děsivé rodinné historie. Sam odmítl otcovo fanatické hledání zlé síly, která si vyžádala život jejich matky Mary (Samantha Smith). Utekl tak daleko, jak jen to bylo možné. Sam odešel z domova hned po střední škole na vysokoškolské koleje. Jeho nový život zahrnuje i jeho přítelkyni Jessicu (Adrianne Palicki) a plány na studium právnické univerzity. Dean si vybral jinou cestu a pokračuje s otcem Johnem (Jeffrey Dean Morgan) v „rodinném podniku“. Když se objeví Dean před Samovými dveřmi se zprávou, že jejich otec zmizel, Sam nemá na vybranou a za stálé věrnosti svým plánům, se k Deanovi připojí.

Po čtyřech letech odloučení se bratři přes svou rivalitu opět navzájem poznávají.  Navzdory podivnému dětství měli bratři odlišný pohled na svět. Dean chce být po svém otci. I když se často jeví jako arogantní a nebojácný, ve skutečnosti ho pořád pronásledují vzpomínky na matčinu smrt. Sam byl příliš mladý na to, aby si pamatoval tu osudnou noc, kdy jeho matka Mary zemřela. Nikdy nepřijal děsivou cestu otce a bratra.

Záhadná telefonní zpráva od jejich otce dovedla bratry ke Kalifornskému městu sužovanému sériemi nevysvětlitelných úmrtí. Brzy se setkají s místní legendou, duchem Dámy v Bílém - krásnou stopařkou, která se po nocích potuluje na venkovských silnicích a vábí mladé muže k záhubě. Ačkoli otce nenajdou, objeví jeho deník a pokoušejí se dešifrovat jeho spisy, které jim pomohou zničit jejího ducha.

Deník je zavedl k další nebezpečné misi. Bratři cestují z Colorada do Nebrasky k Wisconsinským jezerům. Setkávají se se zvířaty, o kterých si většina lidí myslí, že mohou existovat jen v bájích a pověstech, pověrách a nočních můrách, Krvavou Mary, zvířecí bestií známou jako Wendigo, mužem s hákem, který navštěvuje milence na cestách a temným přízrakem cestovatelů, který je předzvěstí zřícení letadla. Jak sledují vodítka v otcově deníku, bratři si uvědomí, že jsou tam nashromážděny všechny jeho vědomosti za posledních 20 let. Co nemohou pochopit je, proč zmizel a nechal to jen na nich. Nástupem na otcovo tažení, Dean a Sam dostihnou zlo, které se chystá na nevinné v nejtemnějších koutech Ameriky.

Křižují osamělé a tajemné silnice této země v jejich Chevroletu Impala ´67. Bratři zoufale hledají svého otce a po cestě loví a zneškodňují každé nadpřirozené zlo, na které narazí.

Z WB přeložil: Jagi a JRoman
Upravila: Betynka  


Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz