SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Popis epizody 207

The Usual Suspects
(Obvyklí podezřelí)


Policejní agent si s kýmsi telefonuje, když dostává faxem nové informace. Zadívá se na papír do telefonu, řekne, že zavolá zpátky a už spěchá do vyšetřovací místnosti. Obviněný sice není vidět, ale agent mu říká, že si myslel, že je jen podvodník. Všechny ty podvody s kreditními kartami a vloupání... Jediné, co ho překvapuje, je znesvěcování hrobů. „Tohle všechno má ale pořád daleko k vraždě.“ zadívá se na obviněného. Prý přišel fax ze St. Louise. Byla na něm obvinění z mučení a vraždy mladé ženy, ale nikdo nemohl nic dokázat, protože tam pachatel údajně zemřel. Mezitím, co říká další obvinění, vpadne do jednoho motelového pokoje policejní jednotka a chytne Sama. Agent nechává obviněného samotného. Je to Dean.


Bratři jsou každý zvlášt v jiných místnostech. Za Samem přišla agentka a donesla mu pití. Sam říká, že ona bude asi ten hodný polda a hned se ptá, kde je ten zlý. Ona odpovídá, že s jeho bratrem. Sam se ptá, z čeho je obviňují. Agentka říká, že Dean je podezřelý z vraždy a on-to se prý uvidí. Sam překvapeně vytřeští oči. „Z vraždy?!“ „Vypadáš,že tě to překvapilo-nebo jsi tak dobrý herec?“ ptá se trochu posměšně agentka. Sam poznámku přechází otázkou, koho měl Dean zabít. „Dvě ženy, zatím.“ odpovídá. Když se Sam rozčiluje, že je tam nemůžou držet bez formálního obvinění, agentka oponuje, že mohou na 48 hodin, ale to přece Sam ví, vždyť studoval práva... „Vím o tobě všechno,Same.“ říká a čte Samovi ze spisu všechny informace. Ty zahrnují skutečně všechno, včetně požáru, při kterém zemřela Jessica. „Poté jsi všechno opustil.“ dívá se se na Sama. Ten nejdřív zaraženě odpovídá, že se s tím musel vyrovnat a s bratrem jel na výlet. Když se agentka ptá, jak to šlo, Sam teď už nad věcí, říká, že skvěle a popisuje, co všechno viděli. Agentka Sama přesvědčuje, že je Dean špatný člověk a že rodinu si přece vybrat nemůže. Pro něj to prý skončilo, ale pro Sama nemusí. Když se jí Sam se zvednutým obočím ptá, jestli chce, aby svědčil proti vlastnímu bratrovi, agentka odpovídá, že ne. Otisky už prý mají, jen potřebují doplnit chybějící detaily. Když se Sam se ptá, proč by měl něco takového dělat, dostane se mu odpovědi, že agentka pro něj může zařídit dohodu. Začne žít nový život, bez Deana. Sam, teď už vážně říká, že jejich otec a Tonny Gailes byli staří přátelé, sloužili spolu v armádě a bráchové ho tak znali už odmalička, takže přijeli hned, jak uslyšeli o jeho smrti.

Díváme se na Sama a Deana, jak sedí u nějaké restaurace. Dean podává bratrovi noviny kde se píše, že jakýsi Anthony Giles, advokát, měl podřezané hrdlo, ale místnost byla čistá. Bezpečnostní kamery také nezachytily žádného vraha. Dean konstatuje, že buď někdo upravil pásku... „Nebo máme neviditelného vraha.“ doplňuje Sam.

Děj se vrací zpět k vyprávějícímu Samovi.. „...Takže Dean nemohl zabít Tonnyho, protože jsme tou dobou byli daleko odtud.“ Agentka se ptá, co se stalo pak. „Chtěli jsme se setkat s Karen, sotva se držela... Chtěli jsme tu být pro ni.“ říká Sam. Děj se opět přesouvá. Žena s tmavými slunečními brýlemi říká, že úplně zapomněla na pojištění. Sam se jí omlouvá, že přicházejí v tuhle dobu, ale firma vede vlastní vyšetřování... Poté se jí jemně ptá, zda by jim mohla říct cokoliv, co se stalo v tu noc, kdy zemřel její manžel. Tonny prý měl ještě přijít na večeři. Zavolal ale, že má problémy s počítačem a asi se ještě zdrží. „To je všechno.“ říká potichu. Když se jí Sam ptá, jestli má ponětí, kdo mu to mohl udělat, odpovídá, že ne. Mluvila prý i s policií a ti také nemají ani tušení. Dean se ptá, zda Tonny nemluvil o něčem neobvyklém. Žena neví a tak Dean přitvrdí. „Divné zvuky, zjevení, něco takového...“ Sam si významně odkašle, aby bratra utnul. Hází na něj naštvaný pohled, ale hned, co se žena otočí, už se zase tváří nanejvýš chápavě. „No..měl noční můru tu noc před smrtí.“ „Jakou noční můru?“ ptá se Sam. „Říkal, že se v noci probudil a u jeho postele stála nějaká žena. Promluvil na ni a ona zmizela. Byla to jen noční můra.“ říká udiveně. Dean se ptá, jestli neříkal, jak vypadala. To už je ženě opravdu divné a háže po něm nechápavý výraz s otázkou, jaký to má význam. Dean chvilku přemýšlí, co odpovědět, pak ale říká, že jejich firma je velmi důkladná. Moc ji nepřesvědčil, ale i přesto se mu dostává odpovědi, že byla podřezaná a měla tmavočervené oči.

Sam ve vyšetřovací místnosti vypráví, že Karen řekli, aby dala vědět, kdyby cokoliv potřebovala a to je všechno. Agentka už trochu rozčileně Samovi vysvětluje, že se mu snaží pomoct, ale musí k ní být upřímný. Prý mají očitého svědka, který viděl dva muže odpovídající jejich popisu, jak se vloupávají do Gailsovi kanceláře. Sam se hájí, že jim prý Karen později zavolala, že by chtěla nějaké Tonnyho věci z kanceláře, ale policie ji tam nechce pustit. Prý jim dala klíče.


To už ale zase vidíme bratry, jak se v noci a bez klíčů dobývají do kanceláře. U velkého, krvavého fleku Sam poznamená, že tělo asi našli tam. Hrdlo bylo prý podřezáno tak hluboko, že byla vidět i část páteře. Dean jen hvízdne. „Co myslíš? Pomstychtivý duch s velkým “P“?“ ptá se. „Možná.“ odpovídá Sam a doplňuje, že přece viděl tu ženu u své postele. Dean mezitím vytahuje z tiskárny papír. Nechápavě se na něj mračí a pak ho podává Samovi.Ten se na papír dívá stejně, jako jeho bratr. Papír je celý popsaný slovem “danashulps“. „Co to je, jméno?“ ptá se. „To nevím, ale je to všude.“ odpovídá Dean a ukazuje mu další papír, popsaný úplně stejným způsobem. Sam se zadívá na skleněný stůl před sebou, pak na něj dýchne a objeví se tam ten samý nápis-danashulps. Oba je to udiví a tak hledají v kanceláři další stopy. Dean k ránu rozmrzele konstatuje, že tam není žádná zmínka o “Daně Shulps“. Není tam ani žádný D.Shulps, dokonce ani Shulps. „Nádhera“ tváří se stejně nespokojeně Sam. Když se ho Dean ptá, co má on, tak jen odpovídá, že žádná Dana Shupls v Baltimoru nežila ani nezemřela za posledních padesát let. Dean se tváří ještě víc kysele než před chvílí a přidává otázku, co budou dělat teď. Sam říká, že je blízko prolomení hesla, možná je něco v jeho osobních souborech. „Blízko to znamená...“ „Tak 30 minut.“ Dean si tedy sedá s tím, že počká. Během dvou vteřin se ale nudí a dělá s pusou pazvuky, čímž Sama ruší. „Jako vážně?!“ ptá se ho mírně rozčileně, ale to už se Dean zvedá, že si půjde promluvit s Karen jestli náhodou něco neví o nějaké Daně Shulps, což mu Sam schvaluje.

… „Dean se vrátil do Karenina bytu, aby ji zkontroloval. Víte, byla předtím tak zničená...“ vypráví Sam ve vyšetřovací místnosti. Když se ho agentka ptá, proč nešel s ním, odpovídá, že prostě chtěl jít zpátky do motelu. Pak se ptá, jak vlastně věděli, že tam je. „Našli jsme u tvého bratra při zatýkání krabičku zápalek z toho motelu.“ odpovídá agentka naštvaně a ukazuje mu sáček s předmětem doličným. „Skončeme tu zábavu. Celou dobu jsi byl v Baltimoru se svým bratrem. Proč jsi s ním nebyl teď? Protože tě tvůj bratr opustil, aby mohl zabít Karen.“ „On nikoho nezabil.“ opáčí v klidu Sam na rozdíl od rozčilené agentky, která praští rukou do stolu. „Slyšela jsem hovor na 911, Karen byla vyděšená! Říkala, že je někdo v jejím domě!“ křičí na Sama.

To už ale vidíme Karen. Něco zahlédla, ale nikde nic nebylo. Sundala si brýle, zavrtěla hlavou, nasadila si je zpátky a pak ji uviděla za oknem-ženu s podříznutým hrdlem. Leknutím vykřikla a honem rozsvítila stolní lampičku. Když se však na stejné místo podívala znovu, žena byla pryč. To ale Karen neuklidnilo a utekla do dalšího patra v domě, zašla do pokoje a zamkla. Poté vzala telefon a volala na polici s tím, že si myslí, že je někdo v jejím domě a ať si pospíší, ale to už byl telefon hluchý. Začala také blikat lampa, která po chvíli zhasla.Vyděšená Karen nadskočila leknutím, když se sama spustila tiskárna a začala tisknout na papír dokola jedno slovo-danashulps... Karen opatrně odemkla,vyšla z pokoje a vzala z police baterku. Když ji rozsvítila a otočila se, žena s podříznutým hrdlem byla přímo za ní. Karen zděšeně křičí...


Dean ťuká klepadlem na dveře. „Karen jsi tam?“ ptá se. Když se nikdo neozývá a ani nejde otevřít, odemyká si sám...Vejde dovnitř a chce rozsvítit, ale světlo nefunguje. Když vystoupí po schodech do patra nachází Karen na zemi mrtvou. „Ach bože..“ povzdechne si a pak se podívá stranou.V tiskárně je plno vytištěných papírů se slovem danashulps... „Vážně, co to sakra je?“ ptá se sám pro sebe nechápavě a jde se podívat na tělo.Vezme Kareninu ruku a dívá se na ni, ale v tom do pokoje vráží policie a zatýká ho.

Agentka se vrací za kolegou a ptá se, jak pokročil s Deanem. Ten odpovídá, že nijak, sám se nepřizná. „A co ty?“ ptá se jí také. „Samova výpověď se shoduje s Deanovou v každém detailu.“ Kolega jen opáčí, že se jim musí nechat, že jsou dobří. Agentka se rozčiluje, že jestli Sam nezačne mluvit, tak nemají nic jiného než podezření. „Našli jsme Deana na místě činu s krví na rukou. Lidé byli odsouzeni za míň.“ odpovídá jí agent klidně. Té ale pořád není jasné, kde je tedy vražedná zbraň a motiv. „Máme tu důvodné pochybnosti.“ říká rozčileně. „Diano...“ opáčí agent „ty snad máš nějaké pochyby? Budeme ty dva vyslýchat, dokud jeden z nich nepromluví. A nezapomínej na St. Louise. Říkám ti, ten Dean, on to udělal.“ Agentka Diana jen říká, že ví, že byl Tonny Giles jeho dobrý přítel a chce to rychle vyřešit, ale Tonny znal přece hodně zločinců... Nakonec se rozhodnou, že bráchům dají chvíli na rozmyšlenou. Agent se nejprve rozhlédne kolem a pak Dianu políbí. Ta ho pohladí po tváři, usměje se na něj a odchází.

Dean si mezitím pořád polohlasem opakuje: „Dana Shulps, Dana Shulps, Dana Shulps...“ Sam ve své místnosti bere do ruky papír a tužku a začíná si to psát. Dean si říká, že to možná není jméno. Sam si zase mumlá pro sebe, že je to možná anagram a píše si přesmyčky, které ho napadnou. Dean dělá to samé, akorát bez papíru. V tom někdo zaklepe na dveře v jeho místnosti a přeruší jeho soustředění. Vchází muž představující se jako Jeff Cross a jeho úřední poradce. „Jsem váš advokát.“ dodává, když vidí Deanův výraz. „Díky Bohu, jsem zachráněn!“ neodpustí si poznámku Dean a hned ho žádá o tužku a papír. Advokát mu vyhoví. Zatímco Dean čmárá na papír přesmyčky, advokát konstatuje, že zatím nenašli vražednou zbraň, což je dobře. Jedním dechem ale dodává, že mají jeho otisky, krev na rukou a policejní záznamy. Když vidí, že ho Dean moc nevnímá a pořád si něco píše, ptá se, co to dělá. Ten jen odpovídá, že si myslí, že je to anagram. Advokát jen zmateně přihlíží, ale to už mu Dean strká papír pod nos a ptá se ho, zda mu není něco z toho povědomé. „Chápete, jak vážná jsou ta obvinění?“ ptá se nevěřícně. „Jsem připoutaný ke stolu, takže jo, myslím,že jsem to pochopil. Pomůžete mi to osvětlit?“ opáčí Dean. Advokát se na papír rezignovaně podívá, něco mu tam škrtne a zbytek dá do závorky. „SUP mi nic neříká, ale Ash Land-je to název ulice. Je to kousek odtud.“ „Ulice.“ konstatuje Dean, odtrhává papír z bloku a píše dál, mezitím, co se ho advokát ptá, kde byl tu noc, kdy Anthony Giles zemřel. Dean mu odpovídá, ať si jde promluvit s jeho bratrem. „Pane Winchestere, můžete být odsouzen k trestu smrti.“ říká advokát naléhavě s výrazem, že Dean asi nechápe v jak vážné situaci se octnul. Ten mu poděkuje za upozornění svým vlastním ironickým způsobem a říká, že jestli mu chce advokát skutečně pomoct, tak ať Samovi ukáže papír, který mu právě dával do ruky.

Advokátka Diana sedí u počítače a něco píše, když monitor náhle zaplní jedno stále se opakující slovo: danashulps. Diana se na monitor překvapeně dívá a zkouší to zrušit klávesovou zkratkou, ale nefunguje to. Po chvíli se vše vrátí do původního stavu a kurzor docela obyčejně bliká tam, kde přestala psát.


Sam se dívá na papír od Deana: Hilts-je ulice Ashland-McQueen. „Doufám, že to něco znamená.“ poznamenal advokát a sedá si s tím, že by ho rád vyslechl, ale to už ho přerušuje Diana, která právě vešla do dveří. „Potřebujeme Vás u toho druhého.“ oznamuje mu. Když advokát přichází, agent, který mluvil dříve s Dianou mu oznamuje, že se Dean chce přiznat. „To bych vám neradil pane Winchestere.“ říká Deanovi advokát naléhavým hlasem, když ho agent přerušuje s tím, aby Dean mluvil přímo do kamery, která je tam už přichystaná. Je mu řečeno, aby začal se svým jménem a příjmením.


„Jmenuji se Dean Winchester. Jsem vodnář, mám rád východy slunce, dlouhé procházky po pláži a veselé ženy. A nikoho jsem nezabil! Ale vím, kdo to udělal. Vlastně, co to udělalo. Ovšem nemůžu si být zcela jistý, protože moje vyšetřování bylo přerušeno. Ale podle naší teorie hledáme nějakého pomstychtivého ducha.“ Tímhle svým výstupem samozřejmě šokoval všechny vyšetřující. „Prosím?“ zeptala se nevěřícně Diana. Dean úplně v klidu odpovídá, že tím myslí Caspera, toužícího po krvi. Prý ho viděl Tony Giles a vsadil by se, že i Karen. Nejzajímavější je ale to slovo, které po sobě zanechává, asi jim potřebuje z nějakého důvodu něco sdělit. Vysvětluje, že komunikace s druhou stranou není snadná, duchové občas něco pozmění... Vytahuje z kapsy papír s vypsanými anagramy a říká, že si nejdřív mysleli, že je to jméno-Dana Shulps. Když to Diana vidí, nevěřícně vytřeští oči. Dean pokračuje. „Teď si ale myslíme, že je to ulice-Ashland. Cokoliv se stalo, můžu se vsadit, že to začalo tam.“ „Ty arogantní parchante!“ vystartuje agent. Říká, že Tony a Karen byli dobří lidé a on si z nich dělá srandu. Dean ho však ujistil, že nežertuje. „Zamordoval jsi je a to samé jsi udělal v St.Louis!“huláká na něj advokát. „Ach, tak. To jsem taky nebyl já. Byl to měňavec, který vypadal jako já.“ opáčí Dean s úšklebkem přímo do kamery. To už agent vybuchne úplně, chytne Deana a přimáčkne ho ke stěně. Po té, co mu Dean provokativně říká, že slyšel pravdu, ho agent pouští a vyráží ven z místnosti. Když on i Diana přichází do místnosti, kde je Sam, zjišťují, že ten je pryč. Diana se podívá na papír, který předtím Dean Samovi poslal a je jí to jasné na rozdíl od jejího kolegy a tak mu to vysvětluje. „Hilts je postava, kterou hrál Steve McQueen ve “Velkém útěku.“ konstatuje. Diana poté odejde do umývárny. Chce pustit vodu, ale kohoutek se náhle sám otáčí a to nejen u umyvadla u kterého stála nýbrž i u všech dalších a ze všech kohoutků tekla tak vařící voda, až se během chvilky udělala pára a zamlžila všechna zrcadla. Když se Diana podívala do zamlženého zrcadla před sebou, začal se na něm psát nápis-danashulps. Zděšeně se otočila a uviděla ji-ženu s podříznutým hrdlem a krvavýma očima. Blížila se k ní a chtěla jí něco říct, ale nešlo to...

Dean sedí ve své místnosti, když tam náhle vpadne Diana. Podívá se na ní a mírně otráveně říká,zda by to nešlo vyřešit rychle je už trochu unavený z toho, co bylo předtím. „Předstírejme na chvíli, že nejste naprostý šílenec.“ řekla a začala se Deana vyptávat na všechno kolem duchů. Pak se Dean všimne stop na Dianiných rukou. Začne ji přesvědčovat, aby mu věřila, protože všechny oběti měli na zápěstí úplně to samé a také brzy zemřeli. .Říká jí, aby si promluvila se Samem a prozrazuje jí i jejich systém jak se najít.

Poslechla a Sama vyhledala. Poté, co se jí na všechno kolem ducha vyptal, podal jí fotky všech žen, které zemřely nebo zmizely v ulici Ashland, jestli jedna z nich náhodou nevypadá jako duch, který se jí zjevil v umývárně. Diana se nejdřív pozastaví nad tím, kde fotky vzal, ale pak si je začne rezignovaně prohlížet. Nakonec jednu z nich poznává-Claire Becker. Před smrtí byla dvakrát zatčena za prodej heroinu, tak se Sam ptá, zda někdy Diana pracovala na protinarkotickém. Odpověděla, že ano, ona i Pete, agent, který předtím řval na Deana, kvůli všem těm vraždám. Diana se však nevzpomíná, že by Claire někdy zatýkala. Když zmizela, policie prý prohledala budovu, ale nic nenašla. „Takže to musíme zkontrolovat sami. Možná najdeme tělo.“ konstatuje Sam. „Co?!“ zeptá se Diana nevěřícně, načež jí Sam vysvětluje, že aby duše dosáhla klidu, musí posolit a spálit její kosti. Na to už Diana utrousí jen “samozřejmě“. Když prohledávají dům, rozdělí se. Zatímco Diana zůstala dole, Sam šel po schodech do patra. Najednou se jí opět zjevila Claire a blížila se k ní. Diana začala couvat a volala Sama. Když konečně přiběhl, Claire byla pryč. Diana říká, že byla u okna a oba se k němu tedy jdou podívat blíž. Když spolu odšoupnou jakýsi regál, je jim hned jasné odkud se bere to tajemné slovo danashulps. Na okně je nápis “Ashland“ a pod ním zbývající písmena “sup“. Sam vytáhne měřič EMF, ještě Dianě vysvětlí, k čemu je a už je s ním u protější stěny, kde je signál nejsilnější. Když vybourá pár cihel a svítí si dovnitř baterkou,zjišťuje,že tam určitě něco je. Akorát mu není jasné, proč je Claire dovedla ke svému tělu, pomstychtivý duchové obvykle nechtějí být osvobozeni. Nedává to smysl. Když Sam vybourá další kus zdi, tak spolu s Dianou vytáhnou tělo. Zjišťují, že má na zápěstích stejná poranění jako všechny oběti a Diana. Ta se náhle na tělo zadívá a bere do ruky řetízek s přívěškem. Sam se ptá, jestli ho poznává. „Už jsem ho viděla.“ odpovídá nasupeně. „Není běžný, je vyrobený na zakázku v Carlstonově ulici.“říká a vytahuje z pod košile úplně stejný řetízek s přívěškem. „Mám ho taky. Pete mi ho dal.“ Sam nadšeně vyskakuje od těla s tím, že už to teď vše dává smysl. Claire není pomstychtivý duch, chce jen objasnit svou smrt. Nikoho nezabila, oběti se snažila varovat. Když se Diana dál tváří nechápavě, Sam jí vysvětluje, že duchové občas nechtějí pomstu, ale jen spravedlnost. Přivedla je tam, aby se dozvěděli, kdo jí zabil. „Detektive, kolik toho víte o svém partnerovi?“ ptá se Diany Sam. Ta si najednou vzpomíná, že asi před rokem ze skladu zmizel heroin. Bylo jasné, že to byl někdo od policie, ale nikdy se nezjistilo kdo přesně.Ať to prý udělal kdokoliv, potřeboval někoho na prodej zboží. „Někoho, jako dealera heroinu. Někoho, jako Claire.“ dodává Sam.


Pete mezitím převáží Deana do St.Louis. „Rozhodl jste se mě vézt 200 mil ve dvě ráno?“ je to divné Deanovi. „Z toho nic dobrého nekouká.“ poznamená si pro sebe, když Pete neodpovídá. Diana se mezitím dozvídá, že Pete odjel i s Deanem. Prý říkal,že je nutné vězně převézt. Centrála se mu snaží dovolat, ale neodpovídá. Sam říká, že pokud vzal služební auto, musí mít detekční systém, který stačí jen zapnout...


Pete mezitím sjíždí z cesty a zastavuje. Dean ještě vtipkuje, že je na čůrací pauzu nějak brzo, ale moc do smíchu mu není. Je mu jasné, že tohle opravdu nevypadá dobře. Pete mezitím vystupuje, otevírá dveře prostoru pro vězně a nešetrně Deana vyhazuje z auta. Vysmívá se mu, jestli si myslí, že mu na stanici v St. Louis sežerou ty jeho kecy. „Problém je v tom, že ty do St. Louis nedojedeš. Zemřeš při pokusu o útěk.“ dodává s úšklebkem a vytahuje zbraň. Dean se ho ještě snaží zastavit slovy, že to ještě proberou, nechce přece udělat něco, čeho by později litoval. „No možná chceš.“ poznamenává tlumeně, když vidí, že tohle nikam nepovede. „Pete, odhoď zbraň!“ ozve se najednou. Je to Diana. Pete se jí ptá, jak ho našla, ona odpovídá, že ví o Claire. „O čem to mluvíš?“ ptá se Pete. „Odhoď zbraň!“ opakuje Diana a dál na něj míří tou svou. „Myslím, že to neuděláš. Jsi rychlá, ale já jsem rychlejší.“ říká Pete. Diana se ho ptá, proč to udělal. Pete tvrdí, že neudělal nic. „Na to je trochu pozdě.“ konstatuje Diana se stále namířenou zbraní na svého partnera. Pete tvrdí, že to nebyla jeho vina, Claire se ho prý snažila vydírat. „A Tonny? Karen?“ ptá se dál Diana. „To samé!“ dušuje se Pete a sype ze sebe další lži. Diana se ho ptá, kolik dalších lidí musí zemřít. Pete říká, že Dean je východisko, je jako zatracený dar. „Můžeme na něj všechno hodit. Žádné diskuze, nic. Pouze o jednoho parchanta míň. Nikdo se nebude ptát. Diano prosím. Pořád tě miluju.“ přesvědčuje ji. Ta sklání zbraň za nevěřícného Samova pohledu. Jakmile se ale Pete otočí, aby dokončil svou práci a chce zastřelit Deana, Diana je rychlejší a střelí ho. Pak k němu přijde blíž. „Můžeš mi koupit další náhrdelník, ty zmetku.“ říká hlasem plným opovržení, když v tom ji Pete chytá za nohy, povalí ji na zem a sebere jí zbraň. Sam už se na něj chce vrhnout, to už na něj ale Pete míří a řve na něj, aby to nedělal. Pak namíří zbraň na Dianu, když v tom se za ním objeví duch Claire. Je tak šokován tím, že ji vidí, že zapomene dávat pozor a Diana ho zezadu střelí jeho zbraní, tentokrát, už ho zasáhne smrtelně.

Je už ráno, když se Sam ptá, zda je Diana v pořádku a dostává zápornou odpověď. Když se Diana ptá na Claire, Sam odpovídá, že by teď už měla dosáhnout klidu. Deana zajímá,co bude dál. Diana říká, že je slušná šance, že bude případ zrušen. Pete se jí přiznal, že všechno narafičil na ně. Zároveň ale dodává, že obžaloba z vraždy v St. Louis je něco jiného, s tím jim nepomůže. „Ale na chvíli se otočím a vy zmizíte.“ říká významně. „Můžu říct, že podezřelí utekli.“ Sam se jí ptá, zda si je jistá, může kvůli nim přijít o práci. „Podívej, chci jen, abyste dělali to, co umíte nejlépe. Věřte mi, budu v noci lépe spát.. Musíte si dát pozor, jste teď oba hledaní. Zmizte odtud. Musím se ohlásit rádiem.“ „Nevíte náhodou, kde je moje auto?“ nezapomíná se Dean zeptat na svou milovanou Impalu. Dostává se mu odpovědi, že je na parkovišti v Robertsonově ulici. Když Diana vidí jeho výraz, zapřísahá oba, ať je to ani nenapadne. Sam ji uklidňuje, že zaimprovizují, jsou v tom dobří. „Jo, o tom nepochybuju.“ usmívá se Diana. Když bratři odcházejí, shodují se, že Diana je na poldu milá a už se baví jen o tom,co si dají k jídlu...

Popis zpracovala: Samulet
Popis upravil: Lukasss

Komentáře k této epizodě

(Zadejte, pokud chcete tuto diskusi sledovat mailem)

Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz