SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Popis epizody 802

What's Up, Tiger Mommy?

Chicago, Illinois

Žena vede staršího muže do místnosti, kde jsou bezpečnostní schránky. Když muž svou schránku otevře, uvidíme, že se v krabici nachází kost. Žena je z toho celá nesvá, přesto se snaží zachovat profesionálně. Zeptá se staršího muže, jestli mu může ještě s něčím pomoci. Ten jí odpoví, že ano. Náhle žena zakřičí a na schránkách se objeví velký cákanec krve.
Kevin se chytne s Deanem kvůli tomu, že chce jet navštívit svou matku, protože musí vědět, jestli je v pořádku. Nakonec Dean k cestě přeci jen svolí.

Neighbor, Michigan

Když trojice přijede na místo, uvidí, že Kevova matka je v pořádku. Ovšem kolem jejího domu jsou rozmístěni démoni.


Dean se zbaví zahradníka a pak se i se Samovou pomocí podaří zneškodnit pošťáka.

Žena si vykládá se svou přítelkyní, když v tom někdo zaklepe na dveře. Když je otevře, uvidí tam stát svého syna. Bráchové ji ještě prověří, jestli není démon a pak jí Kevin obejme. Sam se pak Deana zeptá, jestli něco necítí a oba vtrhnou do domu. V kuchyni objeví ženu, ze které právě uniká démon. Sam ale rychle začne zaříkávat a démonovi tak zabrání v útěku. Dean pak ženě vrazí do břicha nůž. Matka Keva se se skutečností, že je její syn Boží prorok a že všude kolem nich jsou démoni, vyrovná docela rychle. Pak trojici řekne, že si půjde zabalit. I když se jí snaží bráchové vysvětlit, že celá záležitost je extrémně nebezpečná, s ženou to nehne. Bráchové pak dvojici řeknou, že se budou muset nechat tetovat, aby je démoni nemohli posednout.Laramie, Wyoming

Čtveřice dojde na nádraží, kde Kevin schoval do jedné ze schránek desku. Když ale příslušnou skřínku otevřou, nenajdou ji tam.

Bráchové si povídají s místním policistou ohledně vykradení skříňky. Muž jim řekne, že je stále někdo vykrádal, ale už zjistili, kdo to byl. Sam s Deanem si pak zajdou s mužem, který měl krádeže na svědomí, promluvit.

Ve výslechové místnosti se Sam vězně zeptá, jestli mu může říct, kde se nachází tabulka, která v jedné ze skříněk byla. Dean během výslechu opět začne vzpomínat, co se stalo během jeho pobytu v Očistci.


Benny s Deanem chytnou monstrum, které by mohlo vědět, kde by mohli najít Casse.

Dean si sundá kravatu, chytne muže kolem krku a přitlačí jej na stěnu. Na krk mu přiloží nůž.


Monstrum jim řekne, že je tu potok, který vede přes mýtinu. Tam se nachází Castiel. Muži pak Dean probodne bradu.


Ve výslechové místnosti na zločince tento nátlak zabere a řekne jim, kde se ukradená tabulka nachází.

Když čtveřice přijede na místo, vejdou do zastavárny. Prodavač ale není moc ochotný, ale když se do hovoru vloží Linda – Kevinova matka, muž jim řekne, komu tabulku prodal.


Když čtveřice dojde k motelu, kde by měl podle instrukcí prodavačem být ten, komu tabulku prodal, objeví se jim za zády podivně oblečený muž. Ten předá Kevinovi pozvánku na jednu velmi exkluzivní aukci. Muž se jim nakonec představí jako pravá ruka Plutuse – boha chamtivosti. Jeho pán začaroval prostory aukce proti všemu nebeskému i pekelnému, takž se nemusejí bát napadení. Nakonec svolí, že na akci můžou jít všichni čtyři.


Když se všichni dostanou na aukci, uvidí, že byli pozváni i další lidé/monstra. Projdou kolem několik předmětů jako Thorovo kladivo, Da Vinciho kód, až nakonec objeví samotnou tabulku. Ta je ale posazena do stojanu tak, že z ní nejde nic přečíst. U tabulky se ale náhle objeví i Crowley. Linda vrazí Crowleymu facku a řekne mu, aby se držel dál od jejího syna. Chvíli to vypadá, že se něco strhne, ale pak se všichni uklidní, protože by ochranka musela čtveřici vyvést. Náhle kolem nich projde jejich hostitel. Všichni se odeberou do další místnosti, ale za Deanem přijde jeden mladík/anděl. Chce se ho zeptat na Castiela. Rád by věděl, co se stalo. Anděl pak Deanovi řekne, že v nebi jsou pořád tací, kteří si myslí, že Cass měl srdce na pravém místě.


Dean s Bennym najdou Castiela u potoka. Muž se ihned Casse zeptá, proč Deana opustil. Dean se Casse snaží bránit, že jakmile se do Očistce dostali, někdo na Castiela skočil. Cass mu ale řekne, že utekl, protože musel. Také mu poví, že na jeho hlavu je vypsána odměna. Proto utekl, aby mohl být aspoň krok před nimi, aby Deana aspoň nějak mohl ochránit. Když mu Dean řekne, že s Bennym odcházejí, Cass řekne, že on nemůže. Dean mu na to odpoví, že bez něho neodejde.Když čtveřice zjistí, že jim peníze na této aukci budou k ničemu – platí se totiž trpasličím zlatem, Dean řekne, že si musí odskočit na záchod. Když vyjde ven, uvidí muže, který ukládá do postranní místnosti vystavené exponáty. „Omylem“ do něj vrazí a ukradne mu klíč. Když si odemkne dveře, uvidí, že exponáty hlídají další 2 muži. Mezitím se muž, který si vybral z bezpečnostní schránky kost, snaží koupit Thorovo kladivo. Další položkou v nabídce je Slovo boží. Crowley nabídne 3 miliardy dolarů, anděl Monu Lisu. Dvojice mužů se přehazuje, ale prodávající i tak není spokojen s nabídkou. Proto řekne, že k položce přidá bonus – Kevina. Ten náhle zmizí a objeví se u Plutuse spoutaný řetězy. Linda řekne, že dá cokoli za svého syna. Pak nabídne svou duši. Plutus jí nakonec řekne, že jí gratuluje, protože vyhrála aukci.


Bráchové si později s Lindou povídají o tom, jestli bude ztráta duše bolet. Když pro ni přijde muž, který moderoval aukci, žena ho požádá, jestli by mohla mít ještě chvilku. Mladík/anděl za ní přijde a řekne jí, že si nesmírně váží toho, co udělala. Jeho přátelé budou jejího syna hlídat.

Když chce Linda podat bohovi ruku, aby si mohl vzít její duši, Dean si všimne, že její tetování proti démonům je poničené. Posedl ji Crowley. Ten pak oba bratry odchodí na stěnu. Plutus se na něj udiveně podívá a nevěří vlastním očím. Místo začaroval, aby si takového nemohlo stát. Crowley mu ale vysvětlí, že jeho pomocník mu ukázal pár skulinek.Posednutí se stalo tehdy, když anděl s Lindou domluvil a muž na ni čekal u dveří. Přimáčkl ji na zeď a zapalovačem ji poničil tetování. Muž poté probodne Plutuse kolíkem a Crowley tou samou zbraní zneškodní i dalšího muže. Démon se nakonec rozhodne zmizet pouze s tabulkou. Dean se za ním ale rozběhne. Mezitím muž začne po Deanovi a Kevinovi střílet. Samovi se ho podaří zabít Thorovým kladivem, kterým nakonec zabije i jeho majitele, protože kvůli kladivu zavraždil dívku v bance. Kev se pak za dvojici také rozběhne. Oba dostihne ve chvíli, kdy Dean drží Crowleymu nůž pod krkem. Stačí ovšem chvilka nepozornosti a Crowley z Lindina těla unikne zpátky do svého. Pak ze země zvedne tabulku a ještě před odchodem Kevinovi řekne, aby utekl rychle a hlavně daleko. Protože Winchesterové mají ve zvyku lidi využít a pak se dívat, jak umírají.


Dean chce Kevinovi vysvětlit, proč se jí chtěl pokusit zabít, ale ten už nechce slyšet další z jeho proslovů. Když bráchové odejdou, aby si mohl Kevin se svou mámou promluvit o samotě, Dean se Samovi přizná, že jí opravdu chtěl zabít. A štve ho to, že to neudělal. Mohli se tak zbavit Crowleyho. Dean pak řekne, že mu přijde, že v místnosti je najednou moc velké ticho. Když vejdou dovnitř, najdou po Kevovi a Lindě jen dopis. V něm stojí, že jelikož nemají tabulku, nepotřebují ani jeho. Nechce, aby je hledali. O Deanovi si také myslí, že lidi, které nepotřebuje, skončí mrtví.

Cass zoufale volá Deana, ale ten ho pustí.

Popis zpracoval: Sammy
Popis upravil: Pěna

Komentáře k této epizodě

(Zadejte, pokud chcete tuto diskusi sledovat mailem)

Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL
Partneři 4news.cz