Supernatural - Lovci duchů

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK
Vysílání
Čtvrtek 20:00
N/A
Anketa

Zajímavosti - deník

 
Deník je pro bratry Sama a Deana velmi cenná věc, kterou musí chránit tělem i duší. Tento deník patřil jejich otci Johnu Winchesterovi. John si do deníku zapisoval všechny věci, které by mohli mýt souvislost s nadpřirozenem a lovením zla. Tento deník bude zajisté doprovázet Sama a Deana celým seriálem, stejně jako jejich auto Chevrolet Impala '67. My se nyní podíváme, kde jsme mohli deník vidět...
 
Sezóna I   Sezóna II
 
 

101 - Pilot

 
S deníkem jsme mohli vidět hned v pilotní epizodě, když byl Dean zatčen za používaní falešné totožnosti. Při výslechu vytáhl šerif deník ze šuflete a hodil ho na stůl před Deana. Šerif nalistoval stranu, kde bylo napsáno "Dean 35 !!!". Dean to šerifovi vysvětlil slovy, že je to jeho číslo školní skříňky. My ale víme, že se jedná o vzkaz Deanovi a čísla znamenají souřadnice.
 
 
 
 
 
 
 
 

102 - Wendigo

 
Souřadnice z deníku dovedli bratry do Blackwater Ridge. Zjistili, že partička mladých lidí se vydala tábořit do lesa, ale už se nevrátili. Když byli bratři v lese Sama napadlo, že by se mohlo jednat o tvora, který je popsán v deníku. Sam tedy nalistoval stranu věnovanou tvorovi zvanému Wendigo, a ukázal ji Deanovi. Bratři tak zjistili proti čemu vlastně bojují a jak Wendiga zneškodnit.
 
 
 
 
 
 

104 - Phantom Traveler

 
V této epizodě se bratři vydali po stopách démona v letadle. Sam našel v deníku jak démona zneškodnit zatímco Dean, který se bojí létat zajímalo určitě spíš jak se dostat v pořádku na zem. Postup se skládal ze dvou částí. V první části bylo napsáné, že musí démona nejprve vyhnat z hostitele a v druhé části, že musí provést rituál a démona tak zničit. Dean náhodně objevil démona a spolu se Samem proti němu začli bojovat. Sam při zneškodňování démona předčítal rituál z deníku...
 
 
 
 

109 - Journey Home

 
V úvodu epizody se Samovi zdál sen o jejich domě. Když se probudil, začal si kreslit. Po chvíli zjistil, že je to strom a že ho už někde viděl. Vzal deník, otevřel ho a našel fotografii celé jejich rodiny a v pozadí stál stejný strom jaký nakreslil. Sam přinutil Deana se vydat zpátky domů, kde jim zemřela matka. Dále jsme mohli deník vidět, když Sam vyslovil jméno Missouri. Dean si totiž vzpomněl, že něco o Missouri měl jejich otec napsané hned na první straně v deníku. Když otevřel deník přečetl slova „ Šel jsem k Missouri a pochopil jsem pravdu.“ Missouri je věštkyně, která dobře zná jejich otce Johna Winchestera.
 
 
 
 
 
 

110 - Asylum

 
Deník se ukázal hned v úvodu, když si v něm četl Dean. Dále jsme jej mohli vidět, když bratři zjistili zajímavý případ. Deanovi zazvonil mobil a když se podíval na display, zjistil že mu neznámé číslo poslalo souřadnice. Dean okamžitě zjišťuje v počítači co souřadnice zakreslují a narazí na zprávu, že na tom místě zastřelil policista svoji ženu a poté spáchal sebevraždu. Dovídají se, že před ukončením služby byl ještě s kolegou na prohlídce Rosseveltského blázince. Dean si vzpomněl, že o tom ústavu píše i jejich otec ve svém deníku a nalistovat stránku zabývající se tímto blázincem. Dále Dean otevřel deník ještě v blázinci, když uviděl nápis Jižní křídlo. Vzpomněl jsi totiž, že právě o jižním křídle se článek v deníku zabývá.
 
 
 
 
 
 
 

119 - Provenance

 
V této epizodě jsme se setkali se záhadným obrazem. Sam objevil souvislosti se záhadnými vraždami v deníku. Zjistil že majitelé kteří obraz koupili, následně někdo zavraždil. Začali se zajímat o nynějšího majitele, aby našli a zneškodnili obraz, a přitom nikdo nepřišel o život.
 
 
 
120 - Dead Man
 
V úvodu epizody si četl Sam v notebooku zprávy. Hledal něco co by mohlo mít souvislost s démony. Když ale zmínil jméno Daniel Elkin, Dean si vzpomněl, že jméno zahlédl v deníku. Když otevřel deník na straně s tímto jménem uviděl u něj napsané tyto čísla: 970-555-0156. Bratři mají další neobjasněný případ a vydávají se na cestu...
 
 
 
 

Stav překladu AMW.cz
(Supernatural S15E00):
Příští epizoda SERIÁL SKONČIL